19:02 2021 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2114
 • RUB91.7258
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1179)

  Gruodžio 2 dieną Didžioji Britanija patvirtino koronaviruso vakciną, kurią kartu gamino Amerikos kompanija "Pfizer" ir Vokietijos bendrovė "BioNTech"

  VILNIUS, gruodžio 6 — Sputnik. Koronaviruso infekcijos niekada negalima visiškai sunaikinti, net ir pasiskiepijus. Tai taps sezonine liga. Tai teigė Anglijos medikas, virusologas, epidemiologas Džonatanas Van Tamas (Jonathan Van-Tam), praneša RIA Novosti.

  Tuo pačiu metu gydytojas pažymėjo, kad per pandemiją įgyti įpročiai išliks žmonijai: medicininių kaukių ir antiseptikų naudojimas. Jis priminė, kad didžiausias pavojus COVID-19 infekcijai vis dar yra blogas vėdinimas ir žmonių sambūriai.

  Jis teigiamai reagavo į JAV ir Vokietijos koronaviruso vakcinos sertifikavimą Didžiojoje Britanijoje. Pasak Van Tamo, norint sėkmingai kovoti su infekcija, reikia daug skirtingų gamintojų vaistų. Specialistas pabrėžė, kad dėl to infekcija dar nėra nugalėta.

  "Blogiausia šiuo metu yra manyti, kad galime atsipalaiduoti, kad žaidimas ir kova su COVID baigėsi. Tai netiesa. Tai nėra pabaiga", — sakė jis.

  Gruodžio 2 dieną Didžioji Britanija patvirtino koronaviruso vakciną, kurią kartu gamino Amerikos kompanija "Pfizer" ir Vokietijos bendrovė "BioNTech".

  Nuo kitos savaitės vakciną bus galima įsigyti visoje JK.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1179)

  Dar šia tema

  SAM pripažįsta, kad karantinas neduoda norimų rezultatų
  Lietuvoje ir Lenkijoje įstrigusių rusų artimieji palaikė Alichanovo "flešmobą"
  Tegai:
  Didžioji Britanija, koronavirusas

  Svarbiausios temos