09:46 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Amerikietis apkaltintas dviem nužudymais ir prievarta prieš vaikus. Didžiausia galima bausmė yra 57 metai kalėjimo

  VILNIUS, gruodžio 10 — Sputnik. Kaltinimai nužudymu ir prievarta prieš vaikus buvo pareikšti Lankasterio (Kalifornija) gyventojui, kurio namuose buvo rasti dviejų jo sukapotų vaikų palaikai, skelbia Los Angeles Times.

  Penktadienį policija sulaikė 34 metų Maurice'ą Jewel'į Taylor'ą vyresnįjį. Teisėsaugos pareigūnai atvyko į jo namus po pranešimų apie galimą dujų nuotėkį. Viduje policija rado dviejų vaikų — 12 metų Maurice'o jaunesniojo ir 13 metų Maliaki — palaikus nukirstomis galvomis. Teisėsaugos pareigūnų teigimu, vaikų kūnai namuose buvo laikomi penkias dienas. Tėvas parodė kitiems dviem savo sūnums (8 ir 9 metų) nužudytų brolio ir sesers kūnus, berniukai buvo laikomi atskiruose kambariuose be maisto. Penktadienį vaikų tėvas su antrankiais buvo nuvežtas į ligoninę, lydimas teisėsaugos pareigūnų.

  Taylor'as buvo apkaltintas dviem nužudymais ir smurtu prieš vaikus. Didžiausia galima bausmė yra 57 metai kalėjimo. Namuose buvusiai vaikų motinai įtarimai nepateikti, ją apklausia tyrėjai, teigia Los Andželo apygardos šerifo departamento atstovas spaudai. Anot jo, šeima nebuvo įregistruota rajono Vaikų ir šeimos reikalų departamente.

  Policiją iškvietė Taylor'o klientas, su kuriuo įtariamasis dirbo "Santa Monica" fizioterapijos ir kūno rengybos centre, kadangi Taylor'as jau kurį laiką neprisijungė prie "Zoom" numatyto užsiėmimo laiku. Klientas pamanė, kad name nutekėjo dujos, ir paprašė valdžios institucijų patikrinti pastatą.

  Tegai:
  nužudymas, Amerika

  Svarbiausios temos