14:39 2021 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2114
 • RUB91.7258
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Žurnalo autoriaus teigimu, nepaisant to, kad tankas T-90 turi tradicinę konstrukciją dar nuo Antrojo pasaulinio karo laikų, jis išsiskiria pagerintu mobilumu ir valdomumu

  VILNIUS, gruodžio 15 — Sputnik. Amerikiečių publicistas Kalebas Larsonas (Caleb Larson) žurnalo "National Interest" straipsnyje aukštai įvertino Rusijos tanką T-90.

  Autorius šią kovinę mašiną laiko vienu geriausių karinių išradimų Rusijoje.

  "T-90 ir jo variacijos — tai velniškai geras tankas. <...> Santykinai modernus, jis turi daugybę šarvų lygių ir ginklų kompleksų, yra lengvai modifikuojamas ir toliau tiekiamas viso pasaulio armijoms", — pabrėžė Larsonas.

  Pasak jo, tankas turi tradicinę konstrukciją dar nuo Antrojo pasaulinio karo laikų: jis turi žemą korpusą ir bokštelį, tai padaro kovinę transporto priemonę sunkiai įveikiamu taikiniu. T-90 įgula gali priimti iki trijų žmonių, tai leidžia kovinei transporto priemonei likti kompaktiškai.

  Publicistas pažymėjo, kad T-90 tankų šeimos kūrėjai orientuojasi į laiko patikrintas technologijas ir jas palaipsniui tobulina.

  "Tankas išsiskiria pagerintu mobilumu ir valdomumu. Tai pavyko pasiekti įdiegus galingą variklį, automatinę pavarų dėžės sistemą ir valdymo sistemą su vairaračiu", — paaiškino straipsnio autorius.

  Larsonas tarp stipriųjų tanko pusių taip pat įvardijo jo kainą, sugebėjimą greitai įveikti sunkias kliūtis ir tvirtus šarvus.

  Dar šia tema

  "The National Interest" įvertino Rusijos ir JAV galimybes sausumos kare
  "Aliuminio tankas": tai, ką Rusijos desantininkai pirmą kartą išbandė danguje
  JAV išbandė robotą, skirtą rusiškiems tankams T-72 sunaikinti
  Britų ekspertai aukštai įvertino Rusijos kariuomenės kovinius pajėgumus
  "Jau perdirba "Abrams": amerikiečiai sugalvojo, kaip sunaikinti "Armatą"
  Tegai:
  JAV, tankas, Rusija

  Svarbiausios temos