03:58 2021 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1153)

  Amerikiečių kino kūrėjas pažymėjo, jog girdėjo daug teigiamų atsiliepimų apie vakciną, tuo tarpu Vakaruose spauda tiesiog nutyli visą informaciją

  VILNIUS, gruodžio 15 — Sputnik. Amerikiečių kino kūrėjas Oliveris Stounas (Oliver Stone) pasiskiepijo Rusijos vakcina nuo koronaviruso ir nesupranta, kodėl Vakaruose ji ignoruojama.

  "Prieš kelias dienas pasiskiepijau, dar nežinau, kiek veiksminga yra Rusijos vakcina, tačiau apie ją girdėjau daug teigiamų atsiliepimų. Dar turiu padaryti antrą injekciją, reikės atvykti dar kartą. Manau, kad jūsų vakcina yra naudinga. Nesuprantu, kodėl Vakaruose ji ignoruojama, spauda tiesiog nutyli visą informaciją", — vakar jis pasakė "Pirmojo kanalo" eteryje.

  Anksčiau buvo pranešta, kad Stounas filmuoja filmą Belojarsko atominėje elektrinėje, Sverdlovsko srityje.

  Viljamas Oliveris Stounas yra amerikiečių kino režisierius, prodiuseris ir scenaristas, pelnęs daugybę apdovanojimų, įskaitant tris Amerikos kino akademijos apdovanojimus. Pirmasis "Oskaras" jam buvo įteiktas už geriausiai pritaikytą filmo "Vidurnakčio ekspresas" scenarijų, dar dvi statulėles jis gavo už režisieriaus darbą filmuose "Būrys" (angl. "Platoon") ir "Gimęs liepos ketvirtąją" (angl. "Born On The Fourth Of July").

  Režisierius taip pat žinomas dėl savo dokumentinių darbų, visų pirma, 2017 metais buvo išleistas jo keturių serijų dokumentinis filmas apie Rusijos Federacijos prezidentą Vladimirą Putiną, 2019 metais jis pristatė dokumentinį filmą "Kovoje už Ukrainą" (angl. "Revealing Ukraine").

  Sputnik V: pirmoji užregistruota vakcina nuo COVID-19
  © Sputnik
  Sputnik V: pirmoji užregistruota vakcina nuo COVID-19
  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1153)

  Dar šia tema

  Ekspertas paaiškino neigiamą Vakarų požiūrį į "Sputnik V" vakciną
  Į Lietuvą pristatyti šaldikliai, skirti vakcinai, kurios dar nėra
  Nausėda ragino ES paskubėti su COVID-19 vakcina
  Lukašenka pareiškė apie galimybę sukurti savo vakciną nuo COVID-19
  Tegai:
  koronavirusas, vakcina, Rusija, JAV, Oliveris Stounas

  Svarbiausios temos