03:27 2021 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2143
 • RUB91.2538
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Per 60 metų niekam neatėjo į galvą, kad kvėpavimo sutrikimus gali sukelti pašalinis daiktas, esantis McPhail nosyje

  VILNIUS, gruodžio 20 — Sputnik. Anglijos miesto Diusberio (Vakarų Jorkšyro grafystė) gyventoja pasveiko nuo kvėpavimo sutrikimų, kai iš nosies iškrito maždaug prieš 60 metų ten patekusi apelsino sėkla. Apie tai praneša leidinys "Daily Star".

  Septintajame dešimtmetyje, kai Betty McPhail buvo 8 metai, ji susipyko su savo broliu Toniu. Ginčo metu vaikai valgė apelsiną, o per muštynes ​​McPhail nosyje įstrigo apelsino sėkla.

  Likusį gyvenimą anglė, kuriai dabar 68 metai, kentėjo nuo kvėpavimo problemų. Ji turėjo kvėpuoti per burną.

  Gruodžio 2 dieną moteris smarkiai išpūtė nosį, o jai iš nosies iškrito kaulas. Iškart po to ji pajuto, kad kvėpavimo takai yra laisvi, ir ji vėl galėjo kvėpuoti per nosį.

  "Dabar pirmą kartą per kelis dešimtmečius galiu normaliai kvėpuoti. Tai stebuklas", — sakė McPhail.

  "Sakiau dukrai Luizai, kad niekas tuo nepatikės. Taigi, aš paskambinau savo broliui, o Tonis pasakė: "Ar prisimeni, kai valgei apelsiną, mes mušėmės, o aš tau sugrūdau pusiau suvalgytą vaisių?"

  "Akivaizdu, kad tada aš galėjau įkvėpti kauliuką", — sakė ji.

  Per 60 metų niekam neatėjo į galvą, kad kvėpavimo sutrikimus gali sukelti pašalinis daiktas, esantis McPhail nosyje.

  Anksčiau buvo pranešta, kad gydytojai iš 48 metų australo nosies ertmės pašalino marihuaną, kurią jis ten slėpė prieš 18 metų. Narkotiką jis gavo kaip dovaną iš draugo, kuris sugebėjo jį slapta atnešti į kalėjimą. Kad apsaugininkai nepastebėtų dovanos, jis ją suvyniojo į guminio baliono gabalėlį ir paslėpė šnervėje.

  Tegai:
  apelsinai

  Svarbiausios temos