09:23 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai (55)

  Be to, mandarinus reikia laikyti specialiame šaldytuvo skyriuje, kurio temperatūra yra +6 laipsniai

  VILNIUS, gruodžio 20 — Sputnik. Perkant mandarinus reikėtų pasirinkti gražius vaisius, be puvėsių ir dėmių, o jų žievelė turėtų būti lygi. Apie tai pranešė RIA Novosti.

  Kiekvienas vaisius turi būti kruopščiai apžiūrėtas: vaisius turi būti kvapnus, tvirtas, tolygios spalvos, be įdubimų ir žievės pažeidimų. Mandarinas neturėtų būti per minkštas, kietas ar sausas. Mandarinai su šakelėmis ir lapeliais nėra šviežumo rodiklis. Taip pat pažymėta, kad kuo vaisiai šviesesni, tuo minkštimas rūgštesnis.

  Primenama, kad prinokę vaisiai ilgai neišlieka švieži.

  Mandarinus reikia laikyti specialiame šaldytuvo skyriuje, kurio temperatūra yra +6 laipsniai, ir patrinti jų žievę augaliniu aliejumi. Taip pat verta vaisius iš maišelio perkelti į tinklelį. Svarbu neleisti jiems išdžiūti.

  Be to, neturėtumėte nuskinti lapų ant šakelių — tai padės išlaikyti vaisius šviežius. Citrusinių vaisių žievelė turėtų būti išmesta, tada turėtumėte kruopščiai nusiplauti rankas, nes prieš gabenimą vaisiai apdorojami sieros junginiais — jie sukelia astminį poveikį. Popierius, kuriame vyniojami citrusiniai vaisiai, yra impregnuotas nuo puvimo ir pelėsių susidarymo, o indai, kuriuose laikomi vaisiai, gali būti apdoroti antiseptiku — jis taip pat gali patekti ant vaisių. Todėl rekomenduoja prieš valgant vaisius kruopščiai nuplauti šiltu vandeniu ir muilu.

  Temos:
  Sveikas gyvenimo būdas — mityba, receptai (55)

  Dar šia tema

  Imunitetui, odai ir plaukams: naudingiausi rudens sezono produktai
  Dietologas įvardijo tris būtinus sveikos mitybos maisto produktus  
  Mokslininkai paneigė populiarų mitą apie svorio metimą
  Tegai:
  mandarinai

  Svarbiausios temos