12:03 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pabrėžiama, kad naikintuvas sugeba sunaikinti visų rūšių oro taikinius tiek artimoje, tiek tolimoje kovoje, be to, gali pataikyti į antžeminius ir jūros taikinius

  VILNIUS, gruodžio 20 — Sputnik. Amerikos leidinys "The National Interest" įvertino Rusijos 4++ kartos naikintuvo Su-35 ypatybes ir pavadino jį "universaliu koviniu paukščiu".

  Straipsnyje nurodoma, kad lėktuvas yra dar TSRS laikais sukurto Su-27 idėjų plėtra ir dėl to kai kurie gali jį ignoruoti, tačiau iš tikrųjų jis patvirtino savo lankstumą ir universalumą.

  Leidinyje pažymima, kad nereikėtų nuvertinti Su-35, nes jis yra vienas pažangiausių "Flanker" šeimos narių.

  "Faktiškai nuo pat naudojimo pradžios 2014 metais Su-35 išlieka geriausiu Rusijos naikintuvu pranašumui ore pelnyti", — sakoma medžiagoje.

  Kartu pabrėžiama, kad orlaivis sugeba sunaikinti visų rūšių oro taikinius tiek artimoje, tiek tolimoje kovoje. Be to, jis gali pataikyti į antžeminius ir jūros taikinius.

  Pažymima, kad Su-35 gali veikti savarankiškai, kitų naikintuvų grupėje arba kaip kovinės grupės, valdomos iš oro, žemės ar laivo vadovavimo centro, dalis. Leidinys taip pat vadina naikintuvą itin manevringu ir nurodo, kad jame integruota daugelis penktos kartos technologijų.

  Dar šia tema

  Nufilmuotas dieninis ir naktinis Rusijos naikintuvų degalų papildymas ore
  Amerikiečių pilotas įvertino naikintuvo MiG-29 kovines savybes
  "National interest" Rusijos naikintuvą pavadino "žudiku"
  Tegai:
  ginklavimasis, JAV, naikintuvas, Rusija

  Svarbiausios temos