18:47 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1099)

  Jis pridūrė, jog iki šiol nėra įrodymų, kad nauja koronaviruso padermė sukelia sunkesnes ligos formas arba didesnį mirštamumą

  VILNIUS, gruodžio 20 — Sputnik. Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Džonsonas įvertino praėjusią savaitę šalyje aptikto užkrečiamesnio tipo COVID-19 pavojų. Apie tai jis pranešė spaudos konferencijoje, kurios įrašas buvo paskelbtas politiko Twitter paskyroje.

  Jo teigimu, naujasis SARS-CoV-2 genetinis variantas gali būti 70 proc. Jis pridūrė, jog iki šiol nėra įrodymų, kad nauja koronaviruso padermė sukelia sunkesnes ligos formas arba didesnį mirštamumą.

  Dėl padidėjusio užsikrėtusiųjų skaičiaus ir atsiradusio naujo tipo viruso Borisas Džonsonas atšaukė Kalėdas Londone ir uždraudė miesto gyventojams susitikti su draugais ir kaimynais. Didžiosios Britanijos vyriausybė nusprendė nustatyti maksimalius apribojimus Londone ir keliuose regionuose pietryčių Anglijoje.

  Gruodžio 14 dieną JK sveikatos apsaugos ministras Matthew Hancock'as paskelbė, kad šalyje atrasta nauja SARS-CoV-2 koronaviruso padermė, kuri plinta greičiau nei pradinė forma. Pasak jo, virusas lengviau plinta tarp žmonių, todėl yra labiau užkrečiamas.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1099)

  Dar šia tema

  Mokslininkai išsiaiškino, kaip pandemija keičia vartotojų įpročius Lietuvoje
  Savaitgalį ir ateinančią savaitę — sustiprinta VMVT kontrolė prekybos centruose
  Tegai:
  koronavirusas, Borisas Džonsonas

  Svarbiausios temos