11:39 2021 Sausio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB89.6369
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1140)

  Kalbėdamas apie pandemijos sustiprėjimą, milijardierius rėmėsi duomenimis, gautais naudojant kompiuterinius modelius. Pažymima, kad per ateinantį mėnesį situacija pasaulyje pasisuks į blogesnę pusę

  VILNIUS, gruodžio 23 — Sputnik. Bilas Geitsas asmeniniame tinklaraštyje apibendrino praėjusius metus ir išreiškė susirūpinimą, kad, nepaisant vakcinų, artimiausiais mėnesiais pandemija tik sustiprės, praneša RIA Novosti.

  "Deja, vis dar neišbridome iš sunkumų", — sakė jis.

  Kalbėdamas apie pandemijos sustiprėjimą, milijardierius rėmėsi duomenimis, gautais naudojant kompiuterinius modelius. Pažymima, kad per ateinantį mėnesį situacija pasaulyje pasisuks į blogesnę pusę.

  Tuo pačiu metu jis priminė, kad kaukių dėvėjimas ir socialinis atstumas vis dar yra veiksminga priemonė kovojant su koronaviruso infekcijos plitimu. Apribojimai lankytis viešose vietose ir toliau bus taikomi kitais metais.

  Apskritai 2021 metais, jo nuomone, ligų ir mirčių atvejų skaičius pradės mažėti, o gyvenimas palaipsniui pradės normalizuotis. Milijardierius siejo savo viltis su tuo, kad vakcinacija, pagal visas prognozes, kitų metų pavasarį turėtų pasiekti pasaulinį mastą.

  Tačiau susirūpinimą kelia tai, kad yra vis daugiau žmonių, atsisakančių skiepų. Geitsas prisipažino nesuprantąs tokio netikėjimo mokslu priežasčių.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1140)
  Tegai:
  mokslas, koronavirusas

  Svarbiausios temos