23:26 2021 Sausio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Linksmų Kalėdų! (223)

  Paveikslėlyje susituokusi pora pozuoja su savo mažu sūnumi Arčiu ir dviem šunimis — bigliu vardu Gai ir labradoru vardu Bogard

  VILNIUS, gruodžio 25 — Sputnik. Sasekso hercogai princas Haris ir Megan Markl pristatė neįprastą kalėdinį atviruką. Apie tai pranešė gyvūnų prieglauda "Mayhew", kuriai ji buvo nusiųsta kaip dovana.

  Atviruke sutuoktinių pora pozuoja su savo mažu sūnumi Arčiu ir dviem šunimis — bigliu vardu Gai ir labradoru vardu Bogard. Nuotraukoje taip pat matoma maža kalėdinė eglutė, žaislas ir dekoracijos.

  Рождественская открытка от Принца Гарри и Меган Маркл
  © Photo : Twitter / Mayhew
  Kalėdinis atvirukas iš Sasekso hercogų

  "Šiais metais mes kaip šeima paaukojome kelioms labdaros organizacijoms, galvodami apie jus. Nuo vietinės Kalifornijos organizacijos, padedančios benamių šeimoms, iki dviejų mūsų britų globėjų, vienas iš jų remia gyvūnus ir visuomeninę gerovę, o kitas padeda auginti vaikus ir kovoti su skurdu Ugandoje", — organizacija cituoja Megan Markl žodžius.

  Prieglaudos vadovybė pažymėjo, kad hercogų dosnumas padės įstaigai išgyventi vis besitęsiantį koronaviruso poveikį.

  "Mayhew" generalinė direktorė Caroline Yates pareiškė, kad prieglaudai buvo ypatinga gerbė neseniai gauti asmeninę auką iš hercogų, kuri leis prieglaudai šią sunkią žiemą padėti daugiau kačių, šunų ir naminių gyvūnėlių savininkų.

  Praėjusiais metais Megan ir Haris savo kalėdiniam atvirukui pasirinko nespalvotą nuotrauką su sūnumi Arčiu.

  Jungtinėje Karalystėje susiklostė sunki padėtis dėl koronaviruso. Naujausiais duomenimis, šalyje nustatyta daugiau nei 2,15 milijono užsikrėtusių žmonių, mirė daugiau nei 69 tūkstančiai žmonių. Taip pat Britanijoje pranešta apie naują, užkrečiamesnę koronaviruso atmainą.

  Plintant naujai koronaviruso padermei, valdžia sugriežtino apribojimus. Londono ir kelių pietryčių Anglijos regionų gyventojams Kalėdų dieną buvo uždrausta susitikti su kitomis šeimomis. Bus galima pamatyti tik vieną pažįstamą ir tik gryname ore.

  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (223)
  Tegai:
  Kalėdos, Megan Markle, Princas Haris

  Svarbiausios temos