21:47 2021 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.2064
 • RUB89.5913
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Ligonio žmona teigė, kad jos vyras Veinas prakalbo su tokiu keistu akcentu po šešių savaičių dirbtinės plaučių ventiliacijos

  VILNIUS, gruodžio 25 — Sputnik. Vyras JK pabudo iš klinikinės komos, į kurią buvo įvestas dėl koronaviruso, ir pradėjo kalbėti su stipriu škotišku akcentu, rašo bulvarinis laikraštis "Daily Star".

  Jo žmona Luiza Oldham (Louise Oldham) teigė, kad jos vyras Veinas (Wayne) prakalbo su tokiu keistu akcentu po šešių savaičių dirbtinės plaučių ventiliacijos.

  Ji prisipažino nebetikėjusi, kad jos vyras išgyvens, ir net planavo jo laidotuves. Iš viso vyras ligoninėje gulėjo 11 savaičių. Gydytojams atjungus jį nuo kvėpavimo aparato, gydytojai padėjo Veinui pasikalbėti nuotoliniu būdu su šeima.

  "Jis buvo vangus. <...> Iš pradžių jis tiesiog kliedėjo, po to apkaltino mane, kad nelankiau jo dešimt savaičių, o vėliau pasakė, kad nori pabėgti ir tapti pienininku. <...> Jis kalbėjo su keistu akcentu, panašiu į škotų", — paaiškino Luiza.

  Pasak jos, skambutis jai buvo staigmena, tačiau šeima džiaugėsi jį matydama ir girdėdama.

  Kaip sakė pats Veinas, pabudęs jis galėjo tik šiek tiek pajudinti galvą.

  "Jaučiausi lyg paralyžiuotas. Maniau, kad man nebus geriau. Man skaudėjo kojas", — pasakojo jis. Be to, pasak Veino, jis regėjo košmarus būdamas prijungtas prie kvėpavimo aparato.

  Jam prireikė kelių savaičių reabilitacijos, kad vėl išmoktų vaikščioti. Gruodžio 21 dieną jis buvo išleistas namo.

  Tegai:
  koma

  Svarbiausios temos