13:12 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Medicina ir sveikata (390)

  Jo teigimu, išgėrus alkoholio, dieną, o gal ir daugiau, derėtų susilaikyti nuo transporto priemonės vairavimo ir bet kokios su pavojais susijusios veiklos, nes kraujyje alkoholis išlieka ilgiau

  VILNIUS, gruodžio 27 — Sputnik. Greitosios medicinos pagalbos ir skubios medicinos pagalbos stoties medicinos skyriaus vyriausiojo gydytojo pavaduotojas Artiomas Chisamovas sakė, kad 24 valandas po alkoholio vartojimo reikia susilaikyti nuo vairavimo, praneša RIA Novosti.

  "Išgėrę alkoholio, dieną, o gal ir daugiau, susilaikykite nuo transporto priemonės vairavimo ir bet kokios su pavojais susijusios veiklos — šokinėjimo parašiutu ir panašiai", — antradienį spaudos konferencijoje sakė jis.

  Anksčiau Sputnik Lietuva rašė, kad, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento teigimu, Lietuvoje yra įtvirtintas draudimas parduoti alkoholinius gėrimus asmenims, jaunesniems nei 20 metų.

  Pranešime pabrėžiama, kad Alkoholinių gėrimų pardavėjai turi teisę iš visų alkoholinius gėrimus perkančių asmenų reikalauti pateikti asmens tapatybę liudijantį dokumentą, o kai yra abejonių, kad asmuo yra jaunesnis negu 25 metų, privalo iš perkančio alkoholinius gėrimus asmens reikalauti pateikti asmens tapatybę liudijantį dokumentą. Jeigu toks asmuo nepateikia jo tapatybę liudijančio dokumento, alkoholinių gėrimų pardavėjai privalo atsisakyti parduoti jam alkoholinius gėrimus.

  Temos:
  Medicina ir sveikata (390)

  Dar šia tema

  SAM atnaujino rekomendacijas, kaip saugiai sportuoti
  Chaosas ir nežinia. Kaip atsikratyti prieškalėdinio nerimo
  Tegai:
  alkoholis

  Svarbiausios temos