09:46 2021 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Anot jos, santykiuose tarp JAV ir ES veikiau tęsiama stipri konkurencija, nes "kiekviena ekonomika turi kovoti su rimtu nedarbu, kovoti su plyšiais tai ten, tai šen"

  VILNIUS, gruodžio 27 — Sputnik. JAV ir ES bendradarbiavimas ekonomikoje baigėsi devintajame dešimtmetyje, o nuo to laiko jos rimtai konkuruoja, RIA Novosti sakė buvusi Austrijos užsienio reikalų ministrė Karin Kneissl.

  Praeiviai
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  "Apie bendradarbiavimą ekonomikoje nekalbama. Šis bendradarbiavimas baigėsi seniai, mano manymu, dar aštuntajame dešimtmetyje, po kurio vis daugiau buvo kalbama apie saugumo politikos klausimus, apie tai, kad jie yra konkurentai, konkurentai pasaulio ekonomikoje", — teigė agentūros pašnekovė.

  Anot jos, santykiuose tarp JAV ir ES veikiau tęsiama stipri konkurencija, nes "kiekviena ekonomika turi kovoti su rimtu nedarbu, kovoti su plyšiais tai ten, tai šen".

  "Matau, kad JAV ir ES labiau konkuruoja nei bendradarbiauja, ir tai nėra naujiena. Mes visada konkuravome moksliniuose tyrimuose, niekas niekam nieko neduoda ir nieko nedalija, visi bando pirmieji pranešti apie vakcinos kūrimą, visi bando populiarinti savo automobilių pramonę", — apibendrino ji.

  Dar šia tema

  Kremlius pasisakė apie "Nord Stream-2" likimą dėl JAV sankcijų
  Kongreso narys pralaimėjo ieškinį "The Washington Post" dėl "Rusijos bylos"
  Tegai:
  ES, JAV

  Svarbiausios temos