22:10 2021 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Gal tai tik sutapimas ir turinio atnaujinimas, o gal pavėluota reakcija, kad Džonis Depas pralaimėjo teismą dėl šmeižto savo buvusiai žmonai Amber Heard, kuri tvirtino, kad jis sumušė ją

  VILNIUS, gruodžio 27 — Sputnik. Amerikos "Netflix" platforma nebeturi filmų, kuriuose vaidintų Džonis Depas, praneša "The Geekbuzz".

  Ulofas Palmė
  © Sputnik / Михаил Кулешов

  Srautinio perdavimo tarnyba dar nepateikė jokių oficialių pranešimų. Gal tai tik sutapimas ir turinio atnaujinimas, o gal pavėluota reakcija, kad Džonis Depas pralaimėjo teismą dėl šmeižto savo buvusiai žmonai Amber Heard, kuri tvirtino, kad jis sumušė ją.

  "Netflix" po įtarimų smurtu pašalino Šajos Labafo (Shia LaBeouf) vardą iš "Oskaro" kampanijos už moteris. Anksčiau dainininkė FKA Twigs, buvusi aktoriaus mergina, apkaltino jį seksualine agresija. Labafas buvo pašalintas iš paveikslo aprašymo ir jo kūrėjų sąrašo.

  Kitą dieną po teismo sprendimo paskelbimo prieš Džonį Depą "Warner Bros" paragino jį palikti trečiąją "Fantastiniai gyvūnai 3" (angl. "Fantastic Beasts") dalį. Aktorių vaidinant tamsųjį burtininką Grindelvaldą pakeis Madsas Mikelsenas (Mads Mikkelsen).

  Dar šia tema

  Amerikiečiai suprato, kad juos apiplėšinėja
  Džordžas Klūnis papasakojo, kodėl jo vaikai tiki Kalėdų Seneliu
  Tegai:
  Netflix, Džonis Depas

  Svarbiausios temos