18:34 2021 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2114
 • RUB91.7258
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (142)

  Pranešime teigiama, kad hercogienės sesers Samantos smurto artimoje aplinkoje byla bus pradėta nagrinėti 2021 metais

  VILNIUS, gruodžio 27 — Sputnik. Skandalingoji Sesekso hercogienės sesuo Samana (Samantha) Grant patyrė smurtą šeimoje. Apie tai praneša "Daily Mail".

  Incidentas įvyko gruodžio 14-osios naktį. Vežimėlyje sėdinti 56 metų Grant norėjo į tualetą ir paprašė savo partnerio, 62 metų Marko Filipso (Mark Phillips), jai padėti. Vyras supyko dėl to, kad ji pažadino jį vidury nakties, ir trenkė jai į veidą. Nukentėjusioji iškvietė policiją.

  Filipsas bandė pasislėpti nuo policijos, tačiau vis dėl to buvo sulaikytas ir areštuotas. Vėliau jis buvo paleistas už užstatą, kol bus priimtas nuosprendis. Samantos smurto artimoje aplinkoje byla bus pradėta nagrinėti 2021 metais.

  Anksčiau Samanta apkaltino Megan Markl nenoru padėti savo tėvui. "Jei suknelei galite išleisti 75 tūkstančius dolerių, galite juos išleisti ir savo tėvui", — sakė ji, turėdama omenyje elitinio britų prekės ženklo "Ralph & Russo" Markl suknelę, kurią aktorė vilkėjo fotosesijoje, pažymėdama sužadėtuves su princu Hariu.

  Grant ne kartą užsipuolė Markl: dar prieš paskelbiant apie sužadėtuves ji pažadėjo išleisti knygą apie Markl, po kurios, anot jos, princas Haris bus priverstas skirtis su aktore. Daugybėje komentarų Didžiosios Britanijos žiniasklaidai ji pavadino Markl "tuščia ir narciziška".

  2008 metais Grant buvo diagnozuota išsėtinė sklerozė.

  Markl draugai tvirtina, kad ji niekada nekalbėjo su savo broliu ir seserimi — Samanta Grant ir Tomu Marklu jaunesniuoju. Todėl jų teiginiai, kad Megan pamiršo juos, užmezgusi santykius su princu Hariu, tėra bandymas pritraukti dėmesį.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (142)

  Dar šia tema

  Megan Markl populiarumu aplenkė Keitę Midlton ir karalienę
  Palies svarbias temas. Princas Haris ir Megan Markl prisijungia prie "Spotify"
  Tegai:
  smurtas šeimoje, smurtas, šeima, Megan Markle

  Svarbiausios temos