11:23 2021 Sausio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB89.6369
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (142)

  Nepraėjus nė vieneriems metams po ryžtingo ir skandalingo Sasekso hercogų pasitraukimo nuo karališkųjų pareigų, maištingoji pora susimąstė apie sensacingą "Megxit" atidėjimą metams

  VILNIUS, gruodžio 28 — Sputnik. Princas Haris ir jo žmona Megan Markl pradėjo derėtis su karaliene Elžbieta II, bandydami pasiekti "Megxit" atidėjimą: hercogai nori tęsti savo labdaringą darbą kaip nedirbantys karališkosios šeimos nariai.

  Priminsime, kad skandalingas princo ir jo žmonos iš Holivudo karališkųjų titulų atsisakymas įvyko 2020 metų pradžioje. Tuomet pasaulis dar neįtarė apie greitą COVID-19 pandemijos invaziją, o "Megxit" tapo tema numeris vienas. Maištingieji hercogai sudarė sutartį su rūmais ir pažadėjo karalienei metus pagalvoti apie savo elgesį.

  Kaip pranešė leidinys "The Sun", princas Haris ir Megan Markl nori pratęsti 12 mėnesių trukmės "Megxit": tai leis hercogams be problemų globoti labdaros organizacijas, tačiau kartu jie bus laikomi nedirbančiais šeimos nariais. Norėdamas įtikinti karalienę skirti jam dar šiek tiek laiko, jauniausias anūkas planuoja atskristi į Didžiąją Britaniją 2021 metų pradžioje.

  Pasak leidinio šaltinių, išankstines derybas galima pavadinti "mažiau konfrontacinėmis" nei pirmąsias, įvykusias per susitikimą 2020 metų sausį. Tačiau prieš darydama nuolaidas Elžbieta II ir jos ištikimi padėjėjai turėtų išsamiai patikrinti poros sutartis su pramogų korporacijomis — "Netflix" ir "Spotify", kad įsitikintų, jog sandoriai visiškai atitinka "karalienės vertybes".

  Kilo klausimų dėl karinių princo Hario titulų, kuriuos jis prarado per skandalingąjį "Megxit", taip pat dėl hercogų vaidmens Karališkajame Tautų Sandraugos fonde.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (142)

  Dar šia tema

  Megan Markl populiarumu aplenkė Keitę Midlton ir karalienę
  Skandalingoji Megan Markl sesuo patyrė smurtą šeimoje
  Palies svarbias temas. Princas Haris ir Megan Markl prisijungia prie "Spotify"
  Tegai:
  Elžbieta II, Didžioji Britanija, karališkoji šeima, Princas Haris, Megan Markle

  Svarbiausios temos