08:28 2021 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Taip pat dokumente nurodoma skirti 300 milijonų dolerių kovai su Kinijos, jos komunistų partijos ir "visų jų vardu veikiančių organizacijų" įtaka

  VILNIUS, gruodžio 28 — Sputnik. JAV valdžia įvardijo sumą, skirtą kovai su Rusijos įtaka 2021 finansiniais metais. Atitinkama informacija nurodyta vyriausybės darbo finansavimo dokumente, kurį patvirtino prezidentas Donaldas Trampas, praneša RIA Novosti.

  Vadovaudamasis šia iniciatyva, Vašingtonas skirs 290 milijonų dolerių "kovai su Rusijos įtaka" ir tariamais "bandymais pasėti nepasitikėjimą demokratinėmis institucijomis visame pasaulyje".

  Dokumente yra draudimas finansuoti veiklą, kuri gali padėti pasiekti "Rusijos strateginius tikslus" ir kelti grėsmę JAV nacionalinio saugumo interesams.

  Taip pat dokumente nurodoma skirti 300 milijonų dolerių kovai su Kinijos, jos komunistų partijos ir "visų jų vardu veikiančių organizacijų" įtaka.

  Be to, biudžete minimos lėšos, skirtos "teisėsaugos agentūrų ir saugumo pajėgų stiprinimo" programoms Europoje, Eurazijoje ir Centrinėje Azijoje.

  Tuo pačiu dalis pinigų, kuriuos gaus JAV partneriai Rytuose, turėtų padėti sumažinti jų "pažeidžiamumą Rusijos politiniam spaudimui".

  Dar šia tema

  Oliveris Stounas apkaltino JAV TSRS vaidmens Antrajame pasauliniame kare neįvertinimu
  "Klius visiems": ką slepia JAV, kalbėdamos apie "Rusijos agresiją"
  Tegai:
  Rusija, JAV

  Svarbiausios temos