00:20 2021 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (142)

  Pirmasis maištingųjų hercogų sūnaus pasirodymas sujaudino visus gerbėjus ir dar kartą įrodė, kad meilė visada laimi

  VILNIUS, gruodžio 30 — Sputnik. Princas Haris ir jo žmona Megan Markl pirmą kartą įrašė Naujųjų metų sveikinimą su savo vienerių metų sūnumi Arčiu: mažylio debiutas sukėlė furorą internete.

  Maištingieji hercogai viešai atsisveikino su nepaprastais 2020 metais ir nuteikė gerbėjus "naujai laimei" specialioje paskyroje "Spotify — Archwell Audio", apie kurios sukūrimą neseniai paskelbė. Tačiau pagrindinė sensacingo pasirodymo žvaigždė buvo poros pirmagimis, kuriam nėra ir dvejų metų.

  Internete aptarinėjama Megan Markl sūnaus naujametinė žinia: su garsių tėvų pagalba Arčis pasveikino visus klausytojus su Naujaisiais metais.

  Hercogai padėkojo visiems sveikatos apsaugos darbuotojams ir tiems, kurie yra kovos su COVID-19 priešakyje. Pora paragino kiekvieną klausytoją niekada nepamiršti 2020 metų pamokų ir toliau saugoti savo artimuosius. Taip pat Markl ir princas Haris pasiūlė sudalyvauti įraše savo garsiems draugams — Eltonui Džonui, Tailerui Periui, Naomi Osakai ir kitiems.

  "Nuo mūsų galiu pasakyti: nesvarbu, kokių netikėtumų gyvenimas pakiša. Patikėkite, draugai, meilė visada laimi", — apibendrino buvusi aktorė ir įjungė dainą "This Little Light of Mine", pavadinusi ją idealiausiu garso takeliu jos, kaip princo žmonos, gyvenimo pradžiai.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (142)

  Dar šia tema

  Megan Markl populiarumu aplenkė Keitę Midlton ir karalienę
  Palies svarbias temas. Princas Haris ir Megan Markl prisijungia prie "Spotify"
  Megan Markl ir princas Haris pasiūlė karalienei netikėtą sandorį
  Tegai:
  Princas Haris, karališkoji šeima, Naujieji metai, Megan Markle

  Svarbiausios temos