17:59 2021 Sausio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2143
 • RUB91.2538
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Japonijos interneto vartotojai pažymėjo, jog naujausi Rusijos naikintuvai Su-57 atrodo daug geriau nei amerikietiški

  VILNIUS, gruodžio 30 — Sputnik. Japonai naujausius Rusijos naikintuvus Su-57 apibūdino kaip puikius lėktuvus. Portalo "Yahoo News Japan" vartotojų komentarus išvertė "Inosmi.ru".

  "Galingas variklis, puikus valdymas ir puikūs pilotai. Matyt, tikroje kovoje jis bus toks pat geras", — savo nuomone pasidalijo vienas iš skaitytojų.

  Japonijos vartotojai išsamiai išnagrinėjo visas internete esančias naikintuvo nuotraukas. Juos domino orlaivio išvaizda, jo galimybės ir ginklai.

  "Naikintuvai "Sukhoj" turi savo unikalų siluetą, kuris atrodo labai šauniai", — parašė vienas komentatorius.

  Daugelis priėjo prie bendros išvados, kad Rusijos kūrinys — puikus orlaivis tiek valdomumo, tiek kovinių misijų atlikimo požiūriu. Be to, jie pažymėjo, kad šis modelis yra skirtas būtent Rusijos teritorijos, kur galima pasinaudoti geografiniais pranašumais, gynybai.

  "Rusijos naikintuvai yra grakštūs ir gražūs. Jie atrodo daug geriau nei amerikietiški. Būtų geriau, jei Japonijos gynybos pajėgos nusipirktų Rusijos orlaivių. Bet tai nerealu", — pridūrė vartotojas su slapyvardžiu Sou.

  Kai kurie manė, kad Rusijos naikintuvas yra geriau suprojektuotas nei amerikietiškas F-35.

  SU-57 yra penktosios kartos naikintuvas. Jis skirtas sunaikinti visų tipų oro, antžeminius ir antvandeninius taikinius. Išskirtiniais orlaivio bruožais tapo didelis manevringumas, naujausia avionika ir sunkus aptikimas radarais.

  Dar šia tema

  Putinas įvertino Rusijos branduolinės triados lygį
  "Nubausime visus". Kam Pentagonas išleis rekordinį karinį biudžetą
  Rusijos naikintuvas Su-57 užkariauja pasaulį. Kas toliau?
  Tegai:
  naikintuvai, Japonija, Rusija

  Svarbiausios temos