06:15 2021 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Džonsonas svarstė greito maisto pardavimo apribojimus sužinojęs, kad antsvoris padidina riziką užsikrėsti koronavirusu

  VILNIUS, sausio 1 — Sputnik. Kovojant su nutukimu bus draudžiama prekiauti gaiviaisiais gėrimais ir užkandžiais prekybos centruose JK, rašo "Guardian".

  Be to, prie įėjimo į parduotuvę ar kitur nebus galima pastatyti aparatų su nesveiku maistu. Taip pat valdžia nusprendė kovoti su greitu maistu internete.

  Nuo 2022 metų bus draudžiama skelbti nuorodas, kuriose parduodamas greitas maistas, pagrindiniame puslapyje ir kituose puslapiuose. Restoranai nebegalės pasiūlyti nemokamų saldžių gėrimų.

  Šalyje 63 proc. suaugusiųjų turi antsvorio arba yra nutukę. Šiuo atžvilgiu vyriausybė planuoja sugriežtinti maisto produktų ir gėrimų, kuriuose yra didelis cukraus ar druskos kiekis, ženklinimo reikalavimus. Tarp pasiūlymų — įpareigoti didelius restoranus meniu nurodyti patiekalų kalorijų kiekį.

  Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Borisas Džonsonas svarstė greito maisto pardavimo apribojimus sužinojęs, kad antsvoris padidina riziką užsikrėsti koronavirusu.

  Dar šia tema

  Mitybos specialistai pataria, kaip per Naujuosius metus nepriaugti papildomų kilogramų
  Maistas, būstas ir transportas: Eurostatas palygino Lietuvos ir ES gyventojų išlaidas
  Tegai:
  greitas maistas, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos