02:50 2021 Kovo 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1866
 • RUB88.7408
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1501)

  Menininko žmona, TFSR liaudies menininkė Irina Kupčenka, taip pat nuvyko į ligoninę dėl jai nustatyto teigiamo koronaviruso tyrimo

  VILNIUS, sausio 2 — Sputnik. TSRS liaudies artistas Vasilijus Lanovojus susirgo koronavirusu, kai buvo nuspręsta hospitalizuoti, jo būklė buvo normali, praneša RIA Novosti, remdamasis Vachtangovo teatro direktoriumi Kirilu Kroku.

  "Vasilijaus Semionovičiaus testas dėl koronaviruso yra teigiamas. Dėl jo amžiaus buvo priimtas sprendimas hospitalizuoti", — sakė agentūros pašnekovas, pažymėdamas, kad aktorius jaučiasi gana gerai.

  Pasak jo, aktoriaus žmona, TFSR liaudies menininkė Irina Kupčenka, taip pat nuvyko į ligoninę dėl teigiamo koronaviruso tyrimo.

  "Ji tikisi, kad vakare ją išleis namo", — sakė jis.

  Lanovojus gimė 1934 metų sausio 16 dieną. Jis yra Jevgenijaus Vachtangovo valstybinio akademinio teatro artistas, TSRS liaudies artistas, Lenino premijos laureatas, Rusijos Federacijos darbo herojus, patriotinės akcijos "Nemirtingasis pulkas" kuratorių pirmininkas, sceninės kalbos katedros vedėjas, Boriso Ščiukino teatro mokyklos profesorius.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1501)
  Tegai:
  Rusija, koronavirusas

  Svarbiausios temos