11:33 2021 Sausio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.2064
 • RUB89.5913
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1118)

  Pažymima, kad tūkstančiai rusų tapo savanoriais, kad padėtų tiems, kuriems reikia pagalbos, pristatydami maistą ir vaistus, taip pat rūpindamiesi gyvūnais, kurių šeimininkai serga

  VILNIUS, sausio 2 — Sputnik. Rusijos gydytojai pavyzdingai atlieka savo darbą koronaviruso pandemijos kontekste, teigiama Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos regiono biuro direktoriaus Hanso Kliugės ir organizacijos atstovės Rusijoje Melitos Vujnovič straipsnyje, praneša TASS.

  Kliugė ir Vujnovič teigė, kad "liudija didvyrišką visų sveikatos priežiūros darbuotojų atsidavimą, profesionalumą kovoje su COVID-19" Rusijoje. "Nuo pirmųjų pandemijos dienų jie dirbo priekinėse linijose ir kiekvieną minutę rizikavo savo sveikata ir gyvybe. Jų profesinės pareigos yra puikus pavyzdys ateities kartoms", — sakoma straipsnyje.

  PSO pridūrė, kad tūkstančiai rusų tapo savanoriais, kad padėtų tiems, kuriems reikia pagalbos, pristatydami maistą ir vaistus, taip pat rūpindamiesi gyvūnais, kurių šeimininkai serga.

  Anksčiau socialiniuose tinkluose pasirodė nuotrauka, kurioje trys Sosnovo ligoninės Leningrado srityje gydytojai užmigo ant grindų šalia paciento, sergančio COVID-19. Ligoninė Nr. 38 pranešė, kad pacientą būtina nuolat stebėti, nes jį ištiko panikos priepuolis ir jis galėjo pakenkti sau ir įrangai.

  Gruodžio 15 dieną Vujnovič apibūdino Rusijos koronaviruso pandemijos ypatybes: maži mirštamumo rodikliai, palyginti su daugybe užsikrėtusiųjų. Mažas mirštamumas rodo neblogą šalies sveikatos priežiūros lygį.

  Nuo koronaviruso pandemijos pradžios Rusijoje nustatyti 3 212 637 infekcijos atvejai. Per visą laikotarpį 2 599 035 žmonės buvo išgydyti, dar 58 002 pacientai mirė.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1118)

  Dar šia tema

  Vengrija atsisakė pirkti koronaviruso vakciną iš Rusijos
  Džonsonas žada paversti Britaniją mokslo supervalstybe
  Tegai:
  Rusija, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), koronavirusas

  Svarbiausios temos