03:50 2021 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Šeštadienį gelbėtojai rado dar vieno žmogaus kūną. Policija dar nepaskelbė, kas yra šis asmuo, tačiau neatmeta galimybės, kad tai gali būti kas nors iš sąrašo

  VILNIUS, sausio 2 — Sputnik. Norvegijos policija paskelbė dingusiųjų sąrašą po milžiniškos nuošliaužos Asko kaime, esančiame apie 30 kilometrų į šiaurės rytus nuo Oslo.

  Tarp jų yra ir lietuvė Rasa Lasinskienė, gimusi 1971 metais. Sąrašas buvo paskelbtas prieš dieną. Be to, sprendžiant pagal gimimo datas, trūksta dviejų vietinių nepilnamečių — vaikų, gimusių 2007 ir 2018 metais.

  Kaip tapo žinoma šeštadienį, gelbėtojai po griuvėsiais rado kūną. Mirusysis gali būti iš dingusių asmenų sąrašo. Tačiau, kaip pabrėžė policija, dabar teisėsaugos institucijos nenori atskleisti nei mirusiojo lyties, nei amžiaus.

  Policijos duomenimis, kūną intensyviausių paieškų zonoje rado gelbėtojai su šunimis.

  Brigados ir toliau dirba sustiprintu režimu. Policija pabrėžė neprarandanti vilties surasti dingusiuosius gyvus.

  Последствия схода оползня в Норвегии
  © REUTERS / NTB
  Nuošliaužos pasekmės Norvegijoje

  Milžiniška nuošliauža nusileido Aske trečiadienio vakarą. Valdžia evakavo apie pusantro tūkstančio žmonių, apie keliolika buvo sužeista.

  Dingusiųjų paieška atliekama iš žemės ir oro, naudojant termovizorius ir kitą įrangą. Šeštadienio rytą pakelbta, kad gelbėtojai planuoja išplėsti paieškos teritoriją.

  Dar šia tema

  Naujųjų metų išvakarėse Šiauliuose buvo pavogtas automobilis
  Užsienietis be leidimo iš Lietuvos gyventojos paėmė mažą vaiką
  Tegai:
  nuošliauža, lietuvė, Norvegija

  Svarbiausios temos