07:24 2021 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2114
 • RUB91.7258
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (218)

  Pabrėžiama, kad "Sputnik V" yra pirmoji pasaulyje vakcina nuo koronaviruso. Rugpjūčio pradžioje buvo paskelbta apie vaisto registraciją

  VILNIUS, sausio 8 — Sputnik. Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas interviu "Kossuth Radio" sakė, kad valdžia ir toliau derasi su Rusija, Kinija ir Izraeliu dėl vakcinų nuo koronaviruso pirkimo, nes kitų vaistų įsigijimo tempas ES yra per lėtas.

  "Deja, ES vakcinas perka labai lėtai, todėl Vengrija tęsia derybas su Izraeliu, Rusija ir Kinija, nes jei mes lauksime, sunki padėtis, kurioje dabar esame, tęsis", — oficialioje Vengrijos vyriausybės svetainėje sakė ministras pirmininkas.

  "Briuseliui turėtų būti perduotos tik tos kompetencijos, su kuriomis, mes esame tikri, ES lygiu jis tikrai geriau susitvarkys", — pridūrė jis.

  "Sputnik V" yra pirmoji pasaulyje vakcina nuo koronaviruso. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas rugpjūčio pradžioje paskelbė apie vaisto registraciją. Masinė vakcinacija Rusijoje vyksta nuo gruodžio pradžios. Pati vakcina šiuo metu yra trečiajame klinikinių tyrimų etape.

  Sputnik V: pirmoji užregistruota vakcina nuo COVID-19
  © Sputnik
  Sputnik V: pirmoji užregistruota vakcina nuo COVID-19
  Temos:
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (218)
  Tegai:
  vakcina, koronavirusas, Vengrija, Kinija, Rusija

  Svarbiausios temos