06:14 2021 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1158)

  Jo teigimu, kai Kiniją užklupo nežinomas COVID-19, ji nedelsdama ėmėsi veiksmų, siekdama atlikti epidemiologinį tyrimą, nustatyti patogeną ir paskelbti pagrindinę informaciją, įskaitant viruso genomo sekimą

  VILNIUS, sausio 9 — Sputnik. Kinijos užsienio reikalų ministras Wangas Yi kalbėjo apie koronaviruso kilmę ir pažymėjo, kad, daugumos tyrimų duomenimis, naujos infekcijos pandemiją sukėlė atskiri protrūkiai skirtingose ​​pasaulio vietose. Jis tai pasakė interviu "Xinhua" naujienų agentūrai ir Kinijos centrinei televizijai, praneša RIA Novosti.

  "Kai Kiniją užklupo nežinomas koronavirusas, ji nedelsdama ėmėsi veiksmų, siekdama atlikti epidemiologinį tyrimą, nustatyti patogeną ir paskelbti pagrindinę informaciją, įskaitant viruso genomo sekimą", — sakė jis, pažymėdamas, kad Kinija buvo pirmoji valstybė, pranešusi apie su COVID-19 susijusių infekcijų atvejus. 

  2019 metų gruodžio mėnesio pabaigoje Kinijos valdžia informavo PSO apie nežinomos pneumonijos protrūkį Uhane, Hubėjaus provincijoje. 2020 metų kovo mėnesį organizacija koronaviruso infekcijos protrūkį paskelbė pandemija.

  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  © Sputnik
  Rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos
  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1158)

  Dar šia tema

  Mokslininkai išsiaiškino, kiek laiko išlieka koronaviruso imuninė atmintis
  PSO įvardijo koronaviruso "taikinį"
  Tegai:
  Kinija, koronavirusas

  Svarbiausios temos