08:59 2021 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Tai yra antrasis Trampo įrašas nuo tada, kai trečiadienį Twitter užblokavo jo paskyrą dėl to, kad Trampo šalininkai perėmė Kongreso pastatą

  VILNIUS, sausio 9 — Sputnik. Nugalėtas JAV prezidentas Donaldas Trampas sakė netoleruojantis nepagarbos 75 milijonams "Amerikos patriotų", kurie palaikė jį rinkimuose, ir tikino, kad jų balsas bus išgirstas.

  "75 milijonai puikių Amerikos patriotų, balsavusių už mane, "America First, Make America Great Again", išlaikys savo galingiausią balsą ateityje. Nebus nepagarbos ar netinkamo elgesio bet kokia forma ar forma !!!" — parašė Trampas savo Twitter paskyroje.

  Tai yra antrasis Trampo įrašas nuo tada, kai trečiadienį Twitter užblokavo jo paskyrą dėl to, kad Trampo šalininkai perėmė Kongreso pastatą.

  Nepaisant neramumų ir Kongreso darbo sutrikimo kelioms valandoms, abu rūmai, vadovaudamiesi Konstitucija, sausio 7 d. vakarą patvirtino buvusio viceprezidento Džo Baideno pergalę rinkimuose. Ketvirtadienio vaizdo žinutėje Trampas sakė užtikrinsiąs valdžios perdavimą naujai administracijai.

  Dar šia tema

  Landsbergis telefonu su JAV valstybės sekretoriumi aptarė šalių bendradarbiavimą
  Serbijos VRM ir Parlamento pirmininkas pasiskiepijo "Sputnik V" vakcina
  Tegai:
  JAV, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos