02:18 2021 Sausio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB89.6369
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Svarbios istorinės datos ir šventės Lietuvoje: kalendorius kiekvienai dienai (192)

  Grupėje vyksiančių atlikti tyrimus yra atstovai iš Japonijos, Kataro, JAV, Vokietijos, Vietnamo, Australijos, Olandijos, JK ir Danijos

  VILNIUS, sausio 11 — Sputnik. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) ekspertų delegacija, vadovaudamasi šalių susitarimais, sausio 14 dieną atvyks į Kiniją išsiaiškinti COVID-19 kilmės, sakoma Kinijos Liaudies Respublikos valstybinio sveikatos apsaugos komiteto pranešime, praneša RIA Novosti.

  Anksčiau PSO atstovas spaudai Hedinas Holdorsonas (Hedinn Halldorsson) sakė, kad PSO ketina sausio mėnesį į Kiniją siųsti tarptautinę ekspertų grupę, kad išsiaiškintų COVID-19 kilmę.

  "Grupė tarptautinių ekspertų iš PSO, tirianti COVID-19 kilmės priežastis, sausio 14 dieną atvyks į Kiniją atlikti tyrimų", — sakoma komiteto pranešime.

  Pažymima, kad PSO ekspertų grupė bendradarbiaudama su Kinijos ekspertais atliks atitinkamus tyrimus.

  PSO atstovas spaudai RIA Novosti sakė, kad buvo sukurta ekspertų grupė naujojo koronaviruso kilmei išsiaiškinti. Grupėje yra atstovai iš Japonijos, Kataro, JAV, Vokietijos, Vietnamo, Australijos, Olandijos, JK ir Danijos. Rusijos vardu grupei atstovauja Vladimiras Dedkovas, Sankt Peterburgo epidemiologinių ir mikrobiologinių tyrimų instituto direktoriaus pavaduotojas.

  Temos:
  Svarbios istorinės datos ir šventės Lietuvoje: kalendorius kiekvienai dienai (192)

  Dar šia tema

  Nuo COVID-19 mirė ilgametis Klaipėdos psichiatrijos gydytojas Algirdas Narinkevičius
  SAM: gydymo įstaigos galės naudoti šeštą "BioNTech" ir "Pfizer" vakcinos dozę
  Tegai:
  Kinija, koronavirusas, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO)

  Svarbiausios temos