15:41 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1428)

  Šiandien pasaulyje yra keletas COVID-19 vakcinų. Rusijoje yra registruotos dvi vakcinos: "Sputnik V" ir "EpiVacCorona". Gruodžio 5 dieną Maskva pradėjo vakcinaciją nuo koronaviruso su "Sputnik V"

  VILNIUS, sausio 11 — Sputnik. Vietnamas, Indija ir Kinija yra pasaulio lyderės pagal pasitikėjimą COVID-19 vakcinomis. Šias išvadas padarė pasaulinis nepriklausomas rinkos tyrimų ir viešosios nuomonės tinklas (WIN) atlikęs plataus masto tyrimą, jo rezultatai skelbiami oficialioje organizacijos svetainėje.

  Remiantis tyrimu, pasitikėjimas vakcinomis ypač stiprus Azijos ir Ramiojo vandenyno regione. Vietname gyventojų, norinčių pasiskiepyti nuo koronaviruso, dalis siekia 98 proc. Indijoje ir Kinijoje šis skaičius siekia 91 proc.

  Danija ir Suomija tapo lyderėmis Europoje. Ten piliečių, norinčių pasiskiepyti nuo koronaviruso, yra atitinkamai 87 ir 81 proc. Šis rodiklis yra žymiai mažesnis kitose regiono šalyse. Pavyzdžiui, Prancūzijoje tik 44 procentai respondentų teigė, kad yra pasirengę skiepytis, Kroatijoje — 41, o Serbijoje — tik 38.

  Iš viso apklausoje dalyvavo beveik 27 tūkstančiai žmonių iš 32 šalių.

  Šiandien pasaulyje yra keletas COVID-19 vakcinų. Rusijoje yra registruotos dvi vakcinos: "Sputnik V" ir "EpiVacCorona". Gruodžio 5 dieną Maskva pradėjo vakcinaciją nuo koronaviruso "Sputnik V".

  Jungtinės Valstijos ir Jungtinė Karalystė taip pat pradėjo gyventojų skiepijimą "Pfizer-BioNTech". Be to, JK patvirtintas ir "Moderna" sukurtas vaistas.

  Didžiosios Britanijos farmacijos kompanija "AstraZeneca" taip pat paskelbė apie pradėtus AZD1222 vakcinos derinio klinikinius tyrimus.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1428)

  Dar šia tema

  SAM: gydymo įstaigos galės naudoti šeštą "BioNTech" ir "Pfizer" vakcinos dozę
  "Yra kreipimaisi į prokuratūrą": Dulkys pakomentavo Šilalėje dėl skiepų kilusį skandalą
  Tegai:
  vakcina, koronavirusas

  Svarbiausios temos