18:48 2021 Kovo 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.2053
 • RUB89.3155
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1440)

  Kaip ir daugelyje šalių, Lenkijoje pirmieji skiepus nuo koronaviruso turi gauti sveikatos priežiūros darbuotojai

  VILNIUS, sausio 12 — Sputnik. Lenkijos sveikatos apsaugos ministras Adamas Niedzielskis pareikalavo atsistatydinti Varšuvos universiteto rektorių už neteisėtą vakcinaciją nuo koronaviruso, kuri taip pat buvo atlikta ir garsiems žmonėms. 

  Lenkijoje gydytojai pirmieji gauna vakciną nuo COVID-19, kiti gyventojai bus paskiepyti vėliau. Anksčiau buvo pranešta, kad Lenkijos įžymybės buvo nelegaliai vakcinuotos nuo koronaviruso Varšuvos universiteto medicinos centre. Tarp paskiepytų yra aktorė Kristina Janda ir buvęs ministras pirmininkas Lešekas Mileris.

  "Iš apie 450 vakcinos dozių, kurios buvo pristatytos į universiteto kliniką, maždaug 200 žmonių nebuvo ligoninės darbuotojai. Šie žmonės buvo įtraukti į nemedicininių universiteto ligoninės darbuotojų sąrašą", — Niedzielskio žodžius cituoja RIA Novosti.

  "Mano lūkesčiai yra vienareikšmiški. Nematau bendradarbiavimo su universiteto vadovybe galimybės. Mano lūkesčiai yra Varšuvos medicinos universiteto rektoriaus atsistatydinimas", — pareiškė jis.

  Ministras kreipėsi į neteisėtai pasiskiepijusius su siūlymu tapti savanoriais ligoninėse. Kartu jis pažymėjo, kad jie gaus būtiną antrą vakcinos dozę.

  Be to, universitetui bus skirta 350 tūkstančių zlotų (apie 77 tūkstančių eurų) bauda.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1440)

  Dar šia tema

  Nausėda: vakcinavimas turi būti atsparus nepotizmui ir korupcijai
  Kilus skandalui dėl vakcinacijų Nausėda siūlo numatyti griežtą atsakomybę
  Tegai:
  vakcina, Lenkija

  Svarbiausios temos