21:40 2021 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2225
 • RUB90.3519
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (156)

  Kovo mėnesį sueis metai po to, kai Sasekso hercogas ir hercogienė paskutinį kartą pasirodė oficialiame renginyje kaip vyresnieji karališkosios šeimos nariai

  VILNIUS, sausio 12 — Sputnik. Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II planuoja grįžti prie reikalų ir atvykti į Londoną iškilmingą Vėliavos išnešimo ceremoniją, praneša "The Daily Mail".

  Dabar Elžbieta II ir jos vyras princas Filipas izoliuojasi Vindzoro pilyje, Berkšyro grafystėje. Jie abu pasiskiepijo koronaviruso vakcina. Karalienė nebuvo savo rezidencijoje Bakingamo rūmuose, Londone, nuo praėjusių metų kovo. 2020 metais Vėliavos išnešimo ceremonija taip pat buvo surengta Vindzoro pilyje pirmą kartą per 68 Elžbietos II valdymo metus.

  Ši ceremonija, turinti sutapti su 95-uoju monarchės gimtadieniu, gali tapti karališkosios šeimos "susijungimu" po karalienės anūko princo Hario ir jo žmonos Megan Markl išvykimo į Šiaurės Ameriką. Tai taip pat tai gali būti pirmasis didelis įvykis nuo pandemijos pradžios praėjusiais metais.

  Pranešama, kad Sasekso hercogas Haris ir hercogienė Megan gali atvykti į Vėliavos išnešimo ceremoniją, nors ir paliko vyresniųjų karališkosios šeimos narių pareigas, nes tai "šeimos renginys".

  Kaip pažymi leidinys su nuoroda į šaltinius, Vėliavos išnešimas šiais metais, kaip įprasta, vyks Londone. Tačiau organizatoriai jau dabar turi omenyje, kad ceremonijoje bus reikalingi tam tikri pakeitimai arba kad ji gali būti visiškai atšaukta dėl pandemijos. Tikimasi, kad galutinis sprendimas dėl šventės masto bus priimtas pavasarį.

  Šių metų karinis paradas vyks birželio 12 dieną — praėjus dviem dienoms po princo Filipo šimtmečio jubiliejaus. Tai gali būti pirmasis viešas karališkosios šeimos susitikimas po "Megxit". Princas Haris ir Megan Markl paskutinį kartą kaip vyresnieji karališkosios šeimos nariai Didžiojoje Britanijoje lankėsi oficialiame renginyje pernai kovą.

  Vėliavos išnešimas — iškilmingas karinis paradas, kuris rengiamas kartą per metus per oficialų karalienės gimtadienį, neatsižvelgiant į tai, kokią dieną yra švenčiama tikroji gimimo diena (Elžbieta gimė balandžio 21 dieną). Tradiciškai renginys vyksta antrą birželio šeštadienį. Karalienė iškilminga karieta išvažiuoja iš Bakingamo rūmų ir prisijungia prie procesijos, tada priima karinį paradą.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (156)

  Dar šia tema

  Palies svarbias temas. Princas Haris ir Megan Markl prisijungia prie "Spotify"
  Skandalingoji Megan Markl sesuo patyrė smurtą šeimoje
  Megan Markl įrašė Naujųjų metų sveikinimą su mažuoju Arčiu
  Tegai:
  Elžbieta II, Princas Filipas, Megan Markle, Princas Haris, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos