09:03 2021 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Pats aktorius taip pat sureagavo į tinkle sklindantį gandą apie jo dalyvavimą protestuose

  VILNIUS, sausio 13 — Sputnik. Garsus amerikiečių aktorius Čakas Norisas įtariamas dalyvavęs praėjusią savaitę vykusiuose protestuose Vašingtone po to, kai JAV prezidento Donaldo Trampo šalininkas paskelbė nuotrauką su vyru, kuris atrodė kaip jis. Aktoriaus vadybininkas paneigė šią informaciją, skelbia New York Post.

  Pasak laikraščio, pirmoji nuotrauka, kurioje matyti vyras su plakatu su užrašu "Trump 2020" ir vyras, kuris atrodo kaip 80-metis Čakas Norisas, pasirodė "Instagram", tačiau ji išpopuliarėjo po to, kai buvo pasidalinta socialiniame tinkle "Twitter" su užrašu "Pala, taigi tiesiog neminėsime fakto, kad Čakas Norisas dalyvavo MAGA sukilime?"

  Po nuotraukos išplatinimo socialiniuose tinkluose aktoriaus atstovas paneigė informaciją apie jo dalyvavimą protestuose Vašingtone.

  "Tai ne Čakas Norisas, o jo pamėgdžiotojas, nors Čakas yra daug gražesnis", — sakė aktoriaus atstovas, pažymėdamas, kad aktorius buvo su šeima Teksase.

  Pats aktorius taip pat sureagavo į tinkle sklindantį gandą apie jo dalyvavimą protestuose.

  "Neseniai sužinojau, kad riaušėse Kapitolijuje buvo žmogus, panašus į Čaką Norisą. Tai buvau ne aš, manęs nebuvo. Mūsų visuomenėje nėra vietos jokiam smurtui. Aš visada buvau ir būsiu už tvarką ir įstatymą", — rašė aktorius "Twitter".

  Tegai:
  protestai, JAV

  Svarbiausios temos