23:55 2021 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB89.6369
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1137)

  Pasak PSO atstovo, veiksniai, dėl kurių padidėjo infekcijos plitimas, buvo šalnos, spūstys patalpose, taip pat cirkuliuojančios naujos koronaviruso padermės

  VILNIUS, sausio 14 — Sputnik. Antrieji koronaviruso pandemijos metai gali būti sunkesni nei pirmieji. Tokią nuomonę tiesioginės transliacijos metu išsakė Pasaulio sveikatos organizacijos skubios pagalbos programos direktorius Maiklas Rajanas (Michael Ryan).

  "Mes žengiame į antruosius (pandemijos — Sputnik) metus, ir tai jie gali pasirodyti dar sunkesni, atsižvelgiant į jo (koronaviruso — Sputnik) išplitimo dinamiką ir kai kurias problemas, kurias matome", — sakė jis.

  PSO atstovas pabrėžė, kad organizacijos per pastarąsias dvi savaites gauti duomenys rodo, kad sergamumas "vėl pasiekė aukščiausią tašką".

  Rajanas teigė, kad Šiaurės pusrutulis, ypač Europa ir Šiaurės Amerika, išgyvena "tobulą audrą". Pasak jo, veiksniai, dėl kurių padidėjo infekcijos plitimas, buvo šalnos, spūstys patalpose, taip pat cirkuliuojančios naujos koronaviruso padermės.

  PSO duomenimis, visame pasaulyje koronaviruso infekcijų skaičius viršijo 90 milijonų, beveik du milijonai žmonių mirė. Per pastarąją parą pasaulyje nustatyta 546 016 naujų COVID-19 atvejų ir 9 884 mirtys.

  Lietuvoje per visą pandemijos laiką buvo nustatyta daugiau nei 164 tūkstančiai koronaviruso atvejų. Pasveiko daugiau nei 97 tūkstančiai žmonių, o mirė 2 314.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1137)

  Dar šia tema

  Rusijos mokslininkai rado būdą nuslopinti koronavirusą
  SAM papasakojo apie pavojų susirgti pasiskiepijus nuo COVID-19
  Lietuvoje sugriežtinta skiepijimo nuo COVID-19 organizavimo kontrolė
  Tegai:
  COVID-19, koronavirusas, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO)

  Svarbiausios temos