16:43 2021 Kovo 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  19

  Pernai lapkritį Amerikos sostinės Vašingtono rinkėjai balsavo už haliucinogeninių grybų auginimo, laikymo ir nekomercinio platinimo dekriminalizavimą

  VILNIUS, sausio 17 — Sputnik. Amerikos Nebraskos valstijoje vyras vos nemirė, susišvirkštęs haliucinogeninių grybų nuoviro. Apie tai rašo portalas LAD Bible.

  Vilniaus gatvės
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  30-metis amerikietis sirgo depresija ir nusprendė ją įveikti susileisdamas grybų nuoviro. Tačiau po kelių dienų jis ėmė jausti nuovargį, pradėjo vemti krauju ir viduriuoti.

  Vyro artimieji nuvežė jį į ligoninę, kur specialistai pamatė, kad jo vidaus organai pradėjo gesti, o gydytojai nustatė tachikardiją. Paaiškėjo, kad grybai sudygo tiesiog vyro kraujyje.

  Iš viso vyras ligoninėje išbuvo 22 dienas. Dėl kraujo valymo ir perpylimo amerikietis buvo išgelbėtas.

  Pernai lapkritį Amerikos sostinės Vašingtono rinkėjai balsavo už haliucinogeninių grybų auginimo, laikymo ir nekomercinio platinimo dekriminalizavimą.

  Vadinamoji iniciatyva 81 numato, kad asmenų, susijusių su haliucinogeninių grybų "nekomerciniu auginimu, pirkimu, gabenimu, platinimu ir laikymu", patraukimas baudžiamojon atsakomybėn taps viena mažiausiai svarbių policijos veiklos sričių.

  Tegai:
  kraujas, haliucinogeniniai grybai

  Svarbiausios temos