15:21 2021 Kovo 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2048
 • RUB88.8857
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Jis taip pat daro prielaidą, kad Vašingtonas galėtų tiekti Kijevui ne tik gynybinius, bet ir puolamuosius ginklus

  VILNIUS, sausio 18 — Sputnik. Interviu "Ukraina.ru" Rusijos senatorius Aleksejus Puškovas numatė, kad Džo Baidenas, vykdydamas savo užsienio politikos dalį, labiau panaudos Ukrainą prieš Rusiją.

  Jo nuomone, Vašingtonas neatsiribos nuo Ukrainos, kuri gali tapti viena iš pagrindinių antirusiškos Baideno administracijos veiklos krypčių.

  "Atvirkščiai, jis [Džo Baidenas — Sputnik] naudos Ukrainą kaip vieną iš JAV kozirių prieš Rusiją. Visų pirma, sustiprės karinis JAV ir Ukrainos bendradarbiavimas, tai yra, padidės JAV parama Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms", — daro prielaidą Puškovas.

  Senatorius pripažino, kad nenustebtų, jei Baideno administracija pasirengtų Amerikos karinės bazės pasirodymui Ukrainos teritorijoje. Jis priminė, kad anksčiau prezidentas Vladimiras Zelenskis užsiminė apie dviejų karinių bazių statybą Ukrainoje prie Juodosios ir Azovo jūrų.

  "Atsižvelgdamas į tai, kad ukrainiečiai neturi pinigų karinėms bazėms statyti, aš tikiu, kad tai bus finansuojama iš užsienio. JAV yra aiškios kandidatės finansuoti vienos iš šių bazių statybą, kuri tada taps jų baze", — teigė jis.

  Puškovas taip pat daro prielaidą, kad Vašingtonas galėtų tiekti Kijevui ne tik gynybinius, bet ir puolamuosius ginklus.

  Dar šia tema

  Rusija turi išmokti pamoką, kurią Trampas praleido
  Europoje paskelbė "Sputnik V" gebėjimą sustabdyti pandemiją
  Tegai:
  JAV, Ukraina, Rusija

  Svarbiausios temos