03:14 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1424)

  Panašus reikalavimas, kuris jau įvestas Bavarijos federalinėje žemėje, gali tapti visuotinas, jei antradienį bus priimtas atitinkamas sprendimas

  VILNIUS, sausio 19 — Sputnik. Vokietijos valdžia gali įpareigoti dėvėti FFP2 respiratorius, kurie yra tankesni nei įprastos medicininės kaukės ir, palyginti su jomis, filtruoja daugiau dalelių, rašo "Bild".

  Leidinio duomenimis, panašus reikalavimas, kuris jau buvo įvestas Bavarijos federalinėje žemėje, gali tapti visuotinas, jei antradienį bus priimtas atitinkamas sprendimas. Be to, Vokietijos kanclerė Angela Merkel su federalinių žemių vadovais aptars tokių priemonių, kaip darbuotojų perėjimas prie nuotolinio darbo, įvedimą.

  Kaip praneša RIA Novosti su nuoroda į leidinį, Vokietijos ekonomikos ministerijos atstovė teigė, kad Vokietijoje per metus galima pagaminti 750 milijonų FFP2 / FFP3 klasės kaukių. Šalies Sveikatos apsaugos ministerija pažymėjo, kad nėra jokių požymių, jog trūktų atsargų, priduria leidinys.

  Austrijos kancleris Sebastianas Kurcas sekmadienį pareiškė, kad nuo sausio 25 dienos tam tikrose srityse, tokiose kaip viešasis transportas ir prekyba, bus privaloma dėvėti FFP2 respiratorius.

  Nuo epidemijos pradžios Vokietijoje gydytojai užregistravo 2 052 028 infekcijos atvejus ir 47 622 mirtis. Pasveiko apie 1,7 mln. žmonių.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1424)

  Dar šia tema

  Japonijoje nustatyta "britų" COVID-19 padermė asmenims, nebuvusiems JK
  Mokslininkai nustatė COVID-19 Pietų Afrikos padermės užkrečiamumo laipsnį
  Bulgarijoje gimė vaikas su COVID-19 antikūnais
  Tegai:
  koronavirusas, Vokietija

  Svarbiausios temos