13:58 2021 Kovo 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2048
 • RUB88.8857
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Švietimo, mokslo ir sporto ministrė pabrėžė, kad tokia galimybė yra ir dar anksčiau Vilnius pasiūlė savo pagalbą Rygai

  VILNIUS, sausio 20 — Sputnik. Lietuva yra pasirengusi prisijungti prie Latvijos rengiant 2021 metų ledo ritulio pasaulio čempionatą, sakė Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė, praneša agentūra TASS su nuoroda į Lietuvos žiniasklaidą.

  Anot jos, surengti kai kurias rungtynes šalyje įmanoma. Kol kas ši iniciatyva diskutuojama ir analizuojama. Ministrė teigė, kad Vilnius savo pagalbą Rygai siūlė ir anksčiau, kai kilo klausimų dėl čempionato organizavimo.

  Šiugždinienė informavo, kad Lietuvos valdžia ketina dar kartą pateikti pasiūlymą Latvijai.

  Sausio 18 dieną paaiškėjo, kad Tarptautinė ledo ritulio federacija (IIHF) atmetė galimybę Minske surengti pasaulio ledo ritulio čempionatą 2021 metais. Kaip anksčiau sakė organizacijos prezidentas Renė Fazelis, kažkas darė spaudimą rėmėjams, kad jie atsisakytų remti turnyrą, jei jis nebus perkeltas iš Baltarusijos.

  Pasaulio ledo ritulio čempionatas turėjo vykti 2021 metų gegužės 21–birželio 6 dienomis Minske ir Rygoje. Anksčiau Baltarusijos opozicija siekė, kad Baltarusijos valdžios institucijoms būtų taikomos tarptautinės sankcijos, įskaitant boikotą ar pasaulio ledo ritulio čempionato Minske atšaukimą bei atitinkamų kreipimųsi į IIHF siuntimą.

  Tegai:
  ledo ritulys

  Svarbiausios temos