13:59 2021 Kovo 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (109)

  Be to, kad mygtukas dingo nuo stalo Ovaliajame kabinete, po Baideno atvykimo įvyko ir keletas kitų pakeitimų

  VILNIUS, sausio 22 — Sputnik. JAV prezidentas Džo Baidenas nuėmė nuo savo darbo stalo Baltuosiuose rūmuose raudoną mygtuką, kuriuo jo pirmtakas Donaldas Trampas skambindavo padavėjui su savo mėgstamu gėrimu — dietine kola, pranešė "Associated Press".

  Raketos Bulava paleidimas
  © Sputnik / The Ministry of Defence of the Russian Federation

  Anksčiau žiniasklaida ne kartą pranešė apie Trampo priklausomybę nuo kolos ir tvirtino, kad Baltųjų rūmų kabinete ant jo stalo yra specialus mygtukas, kuriuo galima paskambinti padavėjui, kad jis atneštų šio gėrimo. Pats eksprezidentas neneigė, kad mėgo kolą ir mėsainius, tačiau teigė, kad apskritai jis maitinasi sveikai.

  Be to, kad mygtukas dingo nuo stalo Ovaliajame kabinete, po Baideno atvykimo įvyko ir keletas kitų pakeitimų. Agentūros duomenimis, ryškiausias pokytis buvo tamsiai mėlynas kilimas su prezidento antspaudu centre, kuris paskutinį kartą buvo naudojamas vadovaujant Bilui Klintonui. Dirbant šiame Trampo biure kilimas buvo šviesios spalvos su saulės spindulių raštu. Agentūros duomenimis, be kilimo, Baidenas taip pat grąžino užuolaidas, buvusias po Klintono.

  78 metų demokratas Baidenas tapo 46-uoju JAV prezidentu. Lapkritį jis nugalėjo antrai kadencijai nesėkmingai kandidatavusį respublikoną Donaldą Trampą.

  Temos:
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (109)
  Tegai:
  Coca-Cola, Donaldas Trampas, Džo Baidenas, JAV

  Svarbiausios temos