23:42 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (265)

  Vakcina yra registruota Vengrijoje pagal skubaus naudojimo leidimą, pagrįstą Rusijos "Sputnik V" klinikinių tyrimų duomenimis ir Vengrijos ekspertų atliktu išsamiu vaisto įvertinimu

  VILNIUS, sausio 22 — Sputnik. Vengrija nupirks 2 milijonus Rusijos koronaviruso vakcinos "Sputnik V" dozių: planuojama, kad pristatymai bus atlikti per tris mėnesius, sakė Vengrijos užsienio reikalų ministras Pėteris Sijarto, praneša RIA Novosti.

  Anksčiau jis sakė, kad Vengrija ir Rusija sudarė sutartį dėl Rusijos vakcinos nuo koronaviruso tiekimo.

  "Mes jau gavome Rusijos pasirašytos sutarties kopiją. Pagal šią sutartį turėsime prieigą prie vakcinos partijos, reikalingos 1 milijonui piliečių paskiepyti. Tai yra, mes kalbame apie potencialiai 2 milijonus dozių, atsižvelgiant į tai, kad tai yra dviejų komponentų vakcina", — sakė jis derybose su Rusijos užsienio reikalų ministru Sergejumi Lavrovu.

  "Mes susitarėme dėl trijų etapų vakcinos pirkimo. Pirmą mėnesį — 300 tūkstančių, antrą mėnesį — pusė milijono, galiausiai trečią mėnesį — 200 tūkstančių dozių, reikalingų tam pačiam skaičiui žmonių paskiepyti", — pridūrė Vengrijos ministras.

  Vengrijos nacionalinis farmakologijos ir mitybos institutas sausio 21 dieną užregistravo Rusijos koronaviruso "Sputnik V" vakciną. Taigi Vengrija tapo pirmąja ES valstybe, oficialiai leidusia savo teritorijoje naudoti "Sputnik V" vakciną. Vakcina yra registruota Vengrijoje pagal skubaus naudojimo leidimą, pagrįstą Rusijos "Sputnik V" klinikinių tyrimų duomenimis ir Vengrijos ekspertų atliktu išsamiu vaisto įvertinimu.

  Temos:
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (265)
  Tegai:
  Vengrija, vakcina, Rusija

  Svarbiausios temos