03:14 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1424)

  Nepaisant to, kad respiratoriai gali geriau filtruoti įvairias daleles ir sukurti mažiau drėgmės, jie taip pat turi vieną trūkumą

  VILNIUS, sausio 23 — Sputnik. Gatvėje ir viešose vietose vietoj kaukių nerekomenduojama dėvėti respiratorių, jie specialiai sukurti naudoti gydytojams. Tokias ypatybes interviu RIA Novosti įvardijo Ankaros miesto ligoninės skubiosios medicinos klinikos tyrinėtojas docentas Afšinas Emre Kajmazas (Afşin Emre Kaymaz).

  "Remiantis Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro (ECDC) ir JAV ligų prevencijos ir kontrolės centrų (CDC) rekomendacijomis, N95 ir FFP2 / 3 tipo kaukės yra sukurtos specialiai sveikatos priežiūros specialistams ir turi tam tikrų savybių, susijusių su jų darbu", — pabrėžė ekspertas ir pridūrė, kad respiratoriai naudojami intensyvioje terapijoje dirbant su dideliu kiekiu aerozolių ar intubuojant.

  Nepaisant to, kad respiratoriai gali geriau filtruoti įvairias daleles ir sukurti mažiau drėgmės, jie taip pat turi trūkumą, kad nefiltruoja iškvepiamo oro. Štai kodėl respiratoriai nėra tinkami naudoti viešose patalpose.

  Jis pastebėjo, kad kasdieniniam dėvėjimui pakanka įprastos medicininės kaukės.

  Anksčiau Vokietijos Bavarijos gyventojams įsakyta vietoj kaukių dėvėti FFP2 respiratorius. Išimtys gali būti daromos autobusų vairuotojams, konduktoriams ir vaikams iki 15 metų.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1424)
  Tegai:
  kaukės, koronavirusas

  Svarbiausios temos