14:17 2021 Kovo 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2048
 • RUB88.8857
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (269)

  Pranešama, kad potenciali gamybos apimtis — milijonai preparato dozių per metus, taip pat svarstomas galimo gamybos išplėtimo ateityje klausimas

  VILNIUS, sausio 24 — Sputnik. Rusijos tiesioginių investicijų fondas pasirašė susitarimą su pirmaujančiu Turkijos farmacijos produkcijos gamintoju dėl vakcinos nuo koronaviruso "Sputnik V" gamybos Turkijoje ir pradėjo technologijų perdavimą.

  "Rusijos tiesioginių investicijų fondas pasirašė sutartį su pirmaujančiu Turkijos farmacijos produkcijos gamintoju dėl "Sputnik V" vakcinos gamybos Turkijoje ir pradėjo technologijų perdavimo procesą. Sąveika su įmone vykdoma Rusijos tiesioginių investicijų fondo veiklos, susijusios su "Sputnik V" vakcinos pažangos skatinimu užsienio rinkose, ribose", — RIA Novosti cituoja Rusijos tiesioginių investicijų fondo pareiškimą.

  "Potenciali gamybos apimtis — milijonai vakcinos "Sputnik V" dozių per metus. Taip pat svarstomas galimo gamybos išplėtimo klausimas ateityje. Vakcina bus tiekiama tiek vidaus rinkai Turkijoje, tiek kitoms šalims", — pažymėjo fondas.

  Partneriai iš Turkijos rodo didelį susidomėjimą vakcina, kurios veiksmingumas yra didesnis nei 90 proc., siekdama skiepyti šalies gyventojus, taip pat gaminti ją eksportui į trečiąsias šalis, pridūrė Rusijos tiesioginių investicijų fondas.

  "Sputnik V" vakcina yra pagrįsta patikrinta ir gerai ištirta žmogaus adenoviruso vektoriaus platforma. Ji jau gavo patvirtinimus Rusijoje, Baltarusijoje, Argentinoje, JAE, Vengrijoje, Serbijoje, Bolivijoje, Alžyre, Palestinoje, Venesueloje, Paragvajuje ir Turkmėnistane. Inicijuotas vakcinos registracijos procesas Europos Sąjungoje.

  Temos:
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (269)
  Tegai:
  Sputnik V, koronavirusas, vakcina, Rusija, Turkija

  Svarbiausios temos