18:53 2021 Kovo 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1483)

  Pasak PSO ekstremalių sveikatai situacijų specialisto, šiuo metu pasaulyje pagamintų vakcinų kiekio nepakanka, kad vienu metu atsikratytume pandemijos

  VILNIUS, sausio 26 — Sputnik. Žmonija turės daugelį metų kovoti su pandemija, sakė Maiklas Rajanas (Michael Ryan), PSO ekstremalių sveikatai situacijų programos direktorius.

  "Nepaisant pažangos, kurią pasiekėme kovoje su COVID-19, yra daugybė veiksnių, rodančių, kad susidoroti su epidemija nebus lengva", — cituoja jo trumpą pranešimą RIA Novosti.

  Rajanas paaiškino, kad šiandien žmonės serga COVID-19 visame pasaulyje. Ne visur pavyksta sustabdyti viruso plitimą, o pagamintų vakcinų kiekio nepakanka, kad vienu metu atsikratytume pandemijos.

  Kita vertus, ekspertas pažymėjo, kad visos kovos su liga priemonės ir pastangos nėra veltui, nes kiekvieną dieną jos padeda sumažinti mirštamumą nuo COVID-19 ir sumažinti naujų ligų skaičių.

  Rajanas taip pat pridūrė, kad žmonijos istorijoje jau nutiko taip, kad epidemijos įgaudavo lokalų pobūdį ir užsitęsdavo daugeliui metų. Tokiu atveju, jo nuomone, grėsmė kyla jaunajai kartai, nes per daugelį metų suaugusiesiems atsiras imunitetas šiai ligai.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1483)

  Dar šia tema

  PSO pranešė apie didžiulį koronaviruso vakcinų trūkumą pasaulyje
  Tegai:
  pandemija, COVID-19, koronavirusas, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO)

  Svarbiausios temos