14:43 2021 Vasario 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą

  Amerikiečių žurnalas pakomentavo Pekino H-6K bombonešių, aprūpintų priešlaivinėmis raketomis YJ-12, išsiuntimą link salos

  VILNIUS, sausio 27 — Sputnik. Praėjusį šeštadienį, sausio 23 dieną, Kinija surengė karo su Jungtinėmis Valstijomis dėl Taivano "generalinę repeticiją", rašo "Forbes". 

  Amerikiečių žurnalas pakomentavo Pekino H-6K bombonešių, aprūpintų priešlaivinėmis raketomis YJ-12, išsiuntimą link salos. Leidinyje pažymima, kad tuo pačiu metu regione buvo amerikiečių lėktuvnešis "Theodore Roosevelt".

  Anot žurnalo, bombonešiai yra būtini norint smogti JAV laivams ir ruoštis nusileisti saloje. "Ir šis karas, jei ir prasidės, gali prasidėti Kinijos bombonešiais, vykstančiais į Taivaną, kaip jie darė šeštadienį", — rašo laikraštis.

  Žurnalas pažymi, kad ore H-6K lydėjo naikintuvai J-16 ir patrulinis lėktuvas Y-8.

  "Kinijoje yra daugiau nei 200 H-6 vienetų. Galima manyti, kad daugelis jų dalyvaus oro kare dėl Taivano, kuris greičiausiai apims ir JAV bazių regione puolimą", — rašo laikraštis.

  Sausio mėnesį "Breaking Defense", remdamasis JAV armijos štabo viršininko generolo James'o McConville'o pareiškimu, paskelbė, kad kovodama su Kinijos grėsme Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, JAV kariuomenė naudos tik turimas atsargas, ypač iš "Army Prepositioned Stocks" (APS) — armijos reaktyvinių pajėgų, kurias anksčiau buvo planuota išformuoti, ir vieną iš eksperimentinių raketų grupių.

  Tegai:
  karas, Kinija, JAV

  Svarbiausios temos