14:28 2021 Kovo 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (157)

  Jauniausias Elžbietos II anūkas norėjo įtikti artimiesiems, tačiau prastai apgalvojo savo viešą kalbą ir nulėmė jo žmonos ir jos šeimos santykių nutraukimą

  VILNIUS, sausio 27 — Sputnik. Princas Haris pakenkė savo žmonai Megan Markl ir iš anksto nulėmė jos santykius su giminaičiais: lemtingi žodžiai buvo pasakyti per interviu po maištingosios poros sužadėtuvių.

  Holivudo aktorės ir karališkosios šeimos narių santykiai nuo pat pradžių buvo pasmerkti. Markl iš visų jėgų priešinosi rūmų taisyklėms ir pažeidė karališkąjį protokolą, o jos vyras tuo metu "degino tiltus" kitame fronte. Anksčiau nežinomą informaciją atskleidė karališkieji ekspertai.

  Princas Haris nuo pat pradžių pakenkė Megan Markl: hercogas ištarė frazę, kuri amžiams sugadino buvusios aktorės santykius su jos šeima.

  "Dabar Meg turi šeimą, kurios niekada neturėjo", — per interviu po sužadėtuvių pasakė Haris.

  Pasak karališkųjų ekspertų, tokia frazė pasmerkė Markl sąmoningai atsisveikinti su savo principais ir visiškai atsiduoti karališkosioms pareigoms.

  "Šie lemtingi žodžiai sukėlė daug triukšmo. Visi buvo įsitikinę, kad Markl iškart įsitrauks į šeimos gyvenimą ir rūmų struktūrą. Tačiau po tokio pareiškimo susidarė įspūdis, kad tai ne jos pasirinkimas, o pareiga", — šaltinio žodžius pacitavo leidinys "Daily Star".

  Temos:
  Karališkosios naujienos (157)

  Dar šia tema

  Daro savaip: aštrėja nesutarimai tarp princo Hario ir šeimos, rašo žiniasklaida
  Megan Markl ir princas Haris yra priversti nutraukti sutartį su "Netflix"
  Skandalingoji Megan Markl sesuo patyrė smurtą šeimoje
  Megan Markl ir princas Haris pasiūlė karalienei netikėtą sandorį
  Tegai:
  Elžbieta II, Princas Haris, Megan Markle, karališkoji šeima

  Svarbiausios temos