06:37 2021 Kovo 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1866
 • RUB88.7408
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1502)

  Jis pažymėjo, kad "britiškoji" koronaviruso padermė buvo nustatyta 33 Europos šalyse, o Pietų Afrikos padermės infekcijos atvejai buvo patvirtinti 16 regiono valstybių

  VILNIUS, sausio 28 — Sputnik. Atsiradus koronaviruso vakcinoms, pasaulis susiduria su paradoksalia situacija. Tai nuolatinio instruktažo metu pareiškė Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos regioninio biuro direktorius Hansas Kliugė. 

  Pasak jo, viena vertus, vakcinacijos pradžia suteikia pasauliui vilties, kad pandemija baigsis kuo anksčiau. Tuo pačiu metu atsiranda vis daugiau naujų, dažnai užkrečiamesnių viruso mutacijų, dėl kurių taikomos griežtesnės ribojamosios priemonės.

  "Šis paradoksas, kai žmonės jaučia, kad pandemija greitai baigsis skiepais, tačiau tuo pat metu raginami laikytis ribojamųjų priemonių susidūrus su nauja grėsme, sukelia įtampą, nerimą, nuovargį ir sumišimą", — sakė PSO atstovas.

  Jis pažymėjo, kad "britiškoji" koronaviruso padermė buvo nustatyta 33 Europos šalyse, o Pietų Afrikos padermės infekcijos atvejai buvo patvirtinti 16 regiono valstybių.

  PSO duomenimis, Europoje per visą laiką buvo užregistruota per 33 milijonus koronaviruso infekcijos atvejų. Nuo ligos sukeltų komplikacijų mirė 722 tūkst. žmonių.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1502)
  Tegai:
  koronavirusas, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO)

  Svarbiausios temos