17:26 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1429)

  Pastarosiomis dienomis tapo akivaizdu, kad kitos koronaviruso bangos pikas praėjo, tačiau infekcijos lygis išlieka aukštas, vyriausybė neatmeta galimybės, kad karantinas šalyje gali būti pratęstas iki kovo pabaigos

  VILNIUS, sausio 30 — Sputnik. Daugiau nei 30 JK policijos pareigūnų bus nubausta po 200 svarų bauda už tai, kad plaukus nukirpo profesionalus kirpėjas policijos nuovadoje, taip pažeidžiant šalies koronaviruso apribojimus, pranešė RIA Novosti su nuoroda į Londono policiją.

  Incidentas įvyko sausio 17 dieną. Remiantis policijos pranešimu, vadovybė gavo pareiškimus, kad "profesionalus kirpėjas apkirpo kelis policijos pareigūnus".

  "31 sostinės policijos pareigūnų grupei gresia baudos pažeidus COVID-19 apribojimus vykdant pareigas... Buvo identifikuoti du policijos pareigūnai, dalyvavę organizuojant šį incidentą."

  Sausio 4 dieną Anglijoje buvo įvestas nacionalinis karantinas, jau trečias iš eilės ir toks pat griežtas kaip ir pirmieji. Ministrų kabineto paskelbtame apribojimų sąraše numatyta visiškai uždaryti ne gyvybiškai svarbiomis (ne maisto) prekėmis prekiaujančias parduotuves, grožio salonus ir kirpyklas.

  Pastarosiomis dienomis tapo akivaizdu, kad kitos koronaviruso bangos pikas praėjo, tačiau infekcijos lygis išlieka aukštas, vyriausybė neatmeta galimybės, kad karantinas šalyje gali būti pratęstas iki kovo pabaigos.

  Tuo tarpu Lietuvoje karantinas įvestas lapkričio 7 dieną, jo sąlygos sugriežtintos gruodžio mėnesio viduryje. Uždaryta daugelis parduotuvių, sporto ir laisvalaikio praleidimo vietų, apribotas žmonių judėjimas tarp savivaldybių ir susibūrimai namuose ir viešose vietose.

  Vyriausybė nusprendė pratęsti karantiną ir judėjimo ribojimus dar mėnesiui, iki vasario 28 dienos.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1429)
  Tegai:
  nuobauda, policija, Londonas

  Svarbiausios temos