13:09 2021 Kovo 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1487)

  Jis pažymėjo, kad padėtis dėl naujos koronavirusinės infekcijos parodė, koks trapus gali būti stabilumas ir įprastas gyvenimo būdas

  VILNIUS, sausio 30 — Sputnik. Pasaulis turi susivienyti kovoje su pandemija, nes net jei kelios valstybės atsisakys skiepytis, tai gresia pasaulio žlugimu, sakė Rusijos Valstybės Dūmos sveikatos apsaugos komiteto narys Borisas Mendelevičius, praneša RIA Novosti.

  "Jei net kelios valstybės atsisako skiepijimo kaip kovos su COVID-19 plitimo metodo, tai pasaulinis žlugimas, užrakinimas, kurio pasekmes labai sunku įsivaizduoti. Todėl manau, kad visi turėtume susivienyti ir dirbti kaip viena didelė komanda, pamiršdama skirtumus ir vienydamasi kovoje su pandemija", — sakė jis.

  Mendelevičius pažymėjo, kad padėtis dėl naujos koronavirusinės infekcijos parodė, koks trapus gali būti stabilumas ir įprastas gyvenimo būdas.

  "Šiuo atžvilgiu vakcina šiandien yra vienintelė priemonė, kuri ilgainiui leis bendrauti be apribojimų, nebijant dėl sveikatos ir gyvybės. Taip, mūsų šalyje skiepijimas yra savanoriškas, ir kiekvienas žmogus nusprendžia, pasiskiepyti ar ne. Tačiau, kaip gydytojas, aš tik už skiepijimą", — pridūrė jis.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1487)
  Tegai:
  vakcinacija, vakcina, koronavirusas

  Svarbiausios temos