01:11 2021 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2146
 • RUB89.4919
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1401)

  Pažymima, jog Italijoje siautėjusios epidemijos metu šis gydytojas buvo priešakyje kovoje su koronaviruso infekcija ir pats pasakojo, kad "kiekviena pamaina buvo kova siekiant išgelbėti kuo daugiau gyvybių"

  VILNIUS, sausio 31 — Sputnik. Italijoje gydytojas iš Montichiari miesto Karlas Moska (Carlo Mosca) įtariamas koronavirusu sergančių pacientų nužudymu, padarytu, siekiant atlaisvinti lovas.

  Vilnius
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  Tyrimo duomenimis, gydytojas specialiai pacientams su COVID-19 suleisdavo vaisto, sukeliančio kvėpavimo sutrikimų. Dėl jo veiksmų mirė du pacientai. Vienu atveju autopsija parodė, kad paciento audiniuose ir organuose yra vaisto, kuris gali sukelti jo mirtį, jei bus pažeistas dozavimas, praneša "Brescia Today".

  Leidinys "La Repubblica" rašo, kad Italijoje siautėjusios epidemijos metu Moska tiesiogine prasme buvo priešakyje kovoje su koronaviruso infekcija. Gydytojas pats pasakojo, kad "kiekviena pamaina buvo kova siekiant išgelbėti kuo daugiau gyvybių". Tačiau Brešos prokurorų pateiktas kaltinimas mažiausiai dviejų pacientų nužudymu gali apversti aukštyn kojomis didvyriškos gydytojo kovos su pandemija istoriją.

  Motyvai, dėl kurių Karlas Moska žudė pacientus su koronaviruso, dar nėra aiškūs. Prie bylos buvo pridėtas ligoninės slaugytojų susirašinėjimas, kuriame jie įtarė gydytoją pacientų nužudymu, kad atlaisvintų lovas gydymo įstaigoje. Tarpusavyje jie vadino jį pakvaišusiu.

  Šiuo metu Moskai taikomas namų areštas ir jo laukia bylos nagrinėjimas teisme.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1401)

  Dar šia tema

  Santaros klinikose transplantuoti COVID-19 liga sirgusio donoro inkstai
  Lietuvos gyventojai per klaidą suleistos penkios COVID-19 vakcinos dozės
  PSO papasakojo apie koronaviruso likimą
  Tegai:
  nužudymas, koronavirusas, Italija

  Svarbiausios temos