01:13 2021 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2146
 • RUB89.4919
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (259)

  Vakcina jau patvirtinta Rusijoje, Baltarusijoje, Argentinoje, JAE, Vengrijoje, Serbijoje, Bolivijoje, Alžyre, Palestinoje, Venesueloje, Paragvajuje ir Turkmėnistane. Pradėtas vakcinos registravimo procesas ES ir PSO

  VILNIUS, vasario 1 — Sputnik. Bendra Rusijos "Sputnik V" vakcinos gamyba su Prancūzija priklausys nuo jos patvirtinimo Europos vaistų agentūroje (EVA), interviu RIA Novosti sakė Prancūzijos ambasadorius Rusijoje Pjeras Levi (Pierre Lévy).

  "Man (vakcinacijos atžvilgiu — Sputnik) arba bendrai gamybai su Prancūzija (vakcinos "Sputnik V" — Sputnik) viskas priklausys nuo Europos vaistų agentūros patvirtinimo, kuris bus atliekamas remiantis grynai moksline analize", — ambasadorius atsakė į klausimą, ar Prancūzija svarsto galimybę kartu su Rusijos Federacija gaminti vakciną "Sputnik V".

  Rusijos sveikatos apsaugos ministerija vakciną "Sputnik V" užregistravo 2020 metų rugpjūtį, ją sukūrė Gamalėjaus nacionalinis epidemiologinių ir mikrobiologinių tyrimų centras. Ši vakcina pirmoji pasaulyje užkirto kelią COVID-19. "Sputnik V" yra pagrįsta gerai ištirta ir patikrinta žmogaus adenovirusinių vektorių platforma, kurios svarbūs privalumai yra saugumas, veiksmingumas ir ilgalaikių neigiamų pasekmių nebuvimas. "Sputnik V" veiksmingumas viršija 90 %, vakcina suteikia visišką apsaugą nuo sunkių koronaviruso atvejų.

  Vakcina jau patvirtinta Rusijoje, Baltarusijoje, Argentinoje, JAE, Vengrijoje, Serbijoje, Bolivijoje, Alžyre, Palestinoje, Venesueloje, Paragvajuje ir Turkmėnistane. Pradėtas vakcinos registravimo procesas ES ir PSO.

  Sputnik V: pirmoji užregistruota vakcina nuo COVID-19
  © Sputnik
  Sputnik V: pirmoji užregistruota vakcina nuo COVID-19
  Temos:
  Vaistų ir vakcinos nuo COVID-19 sukūrimas (259)
  Tegai:
  Sputnik V, vakcina

  Svarbiausios temos