10:45 2021 Kovo 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2048
 • RUB88.8857
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1463)

  Verslininkas pabrėžė, kad jo fondas jau susidūrė su žmonių nepasitikėjimu vakcina. Jis priminė, kad kovojant su poliomielitu tokiose šalyse kaip Pakistanas ar Nigerija, pasklido gandai, kad vakcina yra nesaugi ir lemia moterų nevaisingumą

  VILNIUS, vasario 1 — Sputnik. "Microsoft" įkūrėjas Bilas Geitsas interviu Vokietijos laikraščiui "Suddeutsche Zeitung" įvertino gandus apie jo prisidėjimą prie koronaviruso pandemijos. Apie tai rašo RIA Novosti

  Jo nuomone, melagingų faktų apie skiepus paplitimas gali prailginti COVID-19 epidemiją. "Tai didelis iššūkis, kai žmonės ieško paprastų sprendimų", — sakė jis.

  Verslininkas pabrėžė, kad jo fondas jau susidūrė su žmonių nepasitikėjimu vakcina. Jis priminė, kad kovojant su poliomielitu tokiose šalyse kaip Pakistanas ar Nigerija, pasklido gandai, kad vakcina yra nesaugi ir lemia moterų nevaisingumą.

  Geitso manymu, norint kovoti su tokia klaidinga nuomone, reikia kreiptis į įtakingus žmones, visuomenės narius ar religinius lyderius, turinčius didelį autoritetą. Jis įsitikinęs, kad tik jie gali paaiškinti vakcinos naudą gyventojams.

  Sausio mėnesį Peru teismas apkaltino milijardierius Džordžą Sorošą, Stiveną Rokfelerį ir Bilą Geitsą dėl prisidėjimo prie koronaviruso pandemijos.

  Sąmokslo teorija, susijusi su vakcinos kūrimu, aktyviai skleidžiama tiek Vakaruose, tiek Rusijoje: režisierius Nikita Michalkovas savo laidoje "Besogon" įtarė Geitsą, kad jis nori mikroschema suskaldyti žmoniją.

  Temos:
  Saugokime save ir kitus: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje (1463)
  Tegai:
  Bilas Geitsas, koronavirusas

  Svarbiausios temos