14:56 2021 Kovo 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (157)

  Paaiškėjo, kodėl buvusi aktorė išbraukė savo vardą iš vienintelio sūnaus gimimo liudijimo — oficiali versija buvo paskelbta leidinyje "Hello"

  VILNIUS, vasario 1 — Sputnik. Princo Hario žmona Megan Markl išbraukė savo vardą iš sūnaus Arčio gimimo liudijimo: paaiškėjo, kad tai padiktavo pati karalienė Elžbieta II.

  Maištingieji hercogai paaiškino, kodėl praėjus mėnesiui po pirmagimio gimimo jie turėjo reikšmingai pakeisti jo dokumentus.

  Po kūdikio registracijos 2019 metais Megan vardas buvo ištrintas iš oficialaus pažymėjimo. Vietoj "Rachel Megan, Sasekso hercogienė" liko tik "Sasekso hercogienė". Užsienio žiniasklaida atliko savo tyrimą ir iš rūmų užkulisių sužinojo įdomių detalių.

  Kaip praneša "The Sun", yra keletas versijų, kodėl Markl dokumentuose tapo "bevarde".

  Pagrindinė ekspertų versija — vadinamasis "reveransas" velionės princesės Dianos atžvilgiu: panašiuose dokumentuose Markl uošvė pasirašė tik titulu.

  Mažiau populiari versija — noras skirtis nuo konkurentės Keitės Midlton: vaikų gimimo liudijimuose įrašytas pilnas princo Viljamo žmonos vardas.

  Tačiau paaiškėjo, kad yra ir trečioji to, kas vyksta, versija, kurią pasiryžo įgarsinti pati buvusi aktorė.

  "Vardo keitimą padiktavo rūmai, tai galima patvirtinti iš vyresnių valdininkų įrašų. Nei Megan, nei Haris nėra prisidėję prie to", — komentare leidiniui "Hello!" pasakė Markl atstovas spaudai.

  Panašu, kad dabar visas pasaulis sužinojo dar vieną skandalingo hercogų karališkųjų titulų atsisakymo ir persikėlimo iš Didžiosios Britanijos priežastį.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (157)

  Dar šia tema

  Naujos detalės: kas padeda Megan Markl atsigauti po persileidimo
  Megan Markl įrašė Naujųjų metų sveikinimą su mažuoju Arčiu
  Megan Markl ir princas Haris pasiūlė karalienei netikėtą sandorį
  Paaiškėjo, kada princas Haris ir Megan Markl gali atvykti į Didžiąją Britaniją
  Tegai:
  Megan Markle, Elžbieta II, karališkoji šeima

  Svarbiausios temos